Wednesday, 20 February 2013

SEE NÄDAL SO FAR

Hommikusöögi ettevalmistused
 Natuke teed
 Sosistus
 Bon Apettit

 Natuke muusikat tänase päiksepaistelise ilma puhul
Kevadine aknapesu
Kuna praegu on meil siin koolivaheaeg (meie laps käib sellele vaatamata lasteaias) ja naabrid läksid päevaks ära siis pissitasime meie nende koeri sel päeval. Hommikul mina Gretaga ja õhtul issi Gretaga (samal ajal kui mina üle aia pilti tegin :)


Üllatus üllatus, pärast tõid naabrid koera pissitamise eest Gretale kingituseks sellise lossi. Nii armas neist AGA no tõesti ei oleks olnud vaja. Meil siin nüüd taas üks asi rohkem ja Greta ju tegelikult ei teinud midagi selle eest. Talle oli koerte nägemine ja paitamine juba iseenesest kingitus. Lossid lapsele loomulikult meeldivad aga kahjuks see ei ole tavaline loss vaid selline kuhu käivad kommid sisse. Kui ukse juures olevad kujukesed alla vajutada siis avanevad uksed ja kommid tulevad välja. Needus selline ma ütlen! Mängida palju sellise asjaga ei saa ja nüüd siin seistes meenutab ta lapsele vaid komme. Komme aga süüakse meil majas vaid laupäeviti (ja siis ka mitte selliseid mis sinna lossi ära mahuvad). Lossiga olid ka kaasas säilitus- ja värvaineid täis Jelly beans mis ma kohe prügikasti viskasin. Ilma pisarateta see loomulikult ei lõppenud aga sellise rämpsu puhul ma erandeid ei tee. Õnneks mul oli siiski kuskil kapis natuke normaalsemaid tic tac moodi komme mis Eestis ostetud jõulupakis olid ja seega päris ilma Greta ei jäänud aga siiski oli seda kõik nüüd vaja...
Õhtul tegi laps endale sellise soengu

Päev oli olnud meeldiv kuni sinnamaani kui Pete ühel hetkel õhtul hakkas oma rahakotti otsima. Otsis ja otsis, Greta otsis, mina otsisin, kõik me otsisime aga rahakotist ei olnud haisugi. Pete ei mäletanud ka üldse mis ta sellega tegi või kuhu pani. Uuris veel tööl olevate kolleegide käest, et äkki on ta selle sinna jätnud aga ka neimad ei suutnud leida. Ei jäänudgi muud üle kui pangakaardid tühistada. Õnneks Pete ei kanna kõiki oma kaarde iga päev kaasas seega kaduma läks vaid kaks pangakaardi. Samuti kuna meil on mõelmal ka paar ühist pangakontot siis minu kaardid olid ju kõik olemas ja tal seega võimalus nädalaega ilma oma kaarditeta hakkama saada ja minu oma kasutada. Sularaha tal kotis ei olnud seega midagi kaduma ei läinud peale teiste klientkaartide ja autojuhiloa. Ta igaksjuhuks samal õhtul veel juhilube uuendama ei hakanud, plaanis järgmise päevani oodata. Sellega see asi eile meie jaoks lõppes.

Täna hommikul peatas Pete tööle minnes bensiinijaamas, et bensiini osta ja kui kassas mees küsis ta käest liikmekaardi siis Pete ütles, et kahjuks ei ole tal seda talle anda kuna ta kaotas eile oma rahakoti ära ja sellega koos ka liikmekaardi. Pete maksis bensiini eest, läks autosse ja hakkas peaaegu juba sõitma kui nägi seda sama meest talle järgi jooksmas. Pete-ni jõudes ulatas mees talle ta kadunud rahakoti ja ütles, et nad olid selle leidnud nende WC!!!
Rahakotist midagi kadunud ei olnud, Pete aga teadis kindlalt, et nende WC ta käinud ei olnud (kuigi oli hommikul sealt kohvi ostnud). 
Vot selline tore lugu. 

1 comment: