Monday, 11 February 2013

KEVAD KUS SA OLED?

Ma nii juba ootan kevadet. Ma ei mäletagi, et seda eelnevatel aastatel sedasi taga igatsenud oleksin. Tavaliselt saabub meil kevad siin nagunii nii ruttu, et ei pane tähelegi kui juba lilled õitsevad ja linnud laulavad. Ok, nartsissid juba õitsevad ja ega õues ka otseselt iga päev külm ei ole aga täna näiteks sadas meil taas lund. Lumi oli õnneks küll vaid langedes paks ning kohe kui maad puudutas muutus veeks. 
Tahaksin juba nii väga minna nädalalõppudel losse ja mõisaid vallutama, loodusesse jalutama ning värsket õhku hingama (kui see siin üldse kuskil värske on).

7 comments:

 1. Siin selline imelik, päikest pole, aina hall ja pilves. Tuleb rõõmustada, kui vihma ei saja. Mägedes jälle suusatavad ja jäävad laviinide alla, uskumatu, sest madalamal pole lund ollagi.

  ReplyDelete
 2. Kevade vastu poleks minul ka midagi. Aga lossidesse ja loodusesse saab talvel ka ju tegelikult minna :) Tuleb lihtsalt järgida inglaste vanasõna, mis ütleb, et pole olemas halba ilma, on valesti valitud riided :)

  Päikest hinge!
  Eva

  ReplyDelete
 3. Eva, enamus National Trustile kuuluvaid kohti ja ka teised suuremad lossid ja mõisad on talvehooajal kinni. Mõned on küll lahti aga talvel ei ole ikkagi nii mõnus kuskile kaugemale kaheks päevaks reisida, eriti veel kui õhtud on ka pimedad. Külma me ei karda :)

  ReplyDelete
 4. On jah kinni nii paljud kohad.Ma ka ootan , et juba avatakse.

  ReplyDelete
 5. Ega ei jäägi muud üle, kui kuhugi kõrbesse sõita, näiteks Palm Springsi, kus on väga ilus kevad.

  ReplyDelete
 6. eks tuleb Aafrikasse pògeneda ;)

  ReplyDelete
 7. Meil siin õhkub kevad juba õhus. Paar päeva on küll sombused olnud aga terve eelmise nädala paistis päike ja linnud laulavad ... mõnus :)

  ReplyDelete