Thursday, 3 January 2013

HAPPY DEAL

Käisin täna heategevuspoes üleliigseid riidepuid ja muud pudi padi ära viimas ja silma jäi üks ilmatu suur tünn McDonald's Happy Meal mänguasjadega, kõik uued, veel pakendites. Küsisin imestades poemüüjalt, et kas tõesti on McDonald's järgi jäänud mänguasjad nende poodi annetanud. Poemüüja ütles, et üks naine tõi need neile. 3 suurt prügikoti täit (need klassikalised mustad kotid)!!! Naine oli need mänguasjad mis lastel juba olemas olid järgi jätnud. 
Et mis moodi? Mul on tõeliselt raske ettekujutada, et keegi on nii palju McDonald's söömas käinud, et lausa kolme prügikoti täis mänguasju kokku saanud. Arvata võib, et see on ikka rohkem kui ühe aasta jagu Happy Meal toite aga mine sa tea. Mulle tundub ikka hullult palju ka siis kui peres peaksgi olema 5 last näiteks. 

Kahju, et ma ei ole kohe üldse mitte McDonald's fän kuna muidu oleks sealt suurest tünnist saanud Greta sünnipäeva jaoks laste Party Bag-i head täidet. £1 eest sai 7 kotikest valida.

3 comments:

 1. Meie pere on ka suutnud McDonald'si "võludele" vastu seista. Õnneks ei mõjutanud isegi üks nende sõbranna, kelle pere tüdrukuid sinna sööma viis, kui nad seal pidzhaamapeol käisid. See ninn-nänn jättis neiud täiesti külmaks.

  ReplyDelete
 2. Meil siin polegi sellist kohta. Aga lapsed ikka paar korda aastas saavad McDonaldsisse või Hesburgerisse kui pealinnas käime :) Happy meali ei söö neist enam keegi, seal pole ju süüa midagi :) Marta ei söö veel üldse burgerit. Midagi pole teha aga mulle hirmsasti meeldib see wrap mida nad pakuvad ...
  Aga me teeme vahest ka kodus hamburgerit.

  ReplyDelete
 3. Minu arvates Greta ei teagi mis asi McDonald's on kuna tema elu jooksul ei ole me seal kunagi käinud. Greta on üldse selline laps kes pizzat ja hamburgereid ei tunnista. Mõnikord on sellest kahju, et ta pizzat ei söö kuna korralikus restoranides tehakse väga häid pitzzasid ja neid ju vahest võiks ikka süüa. Aga samas see just näitab seda, et lapse toiduharjumused on väga palju mõjutatud vanemate poolt kuna meie ise ju ka ei söö ei pizzat ei burgerit.
  Mainin kohe ära ka, et korralikust lihast burgeri vastu ei ole meil midagi ainult, et mina burgeri saia süüa ei saa ja Pete eelistab samuti pigem liha ja juurikaid kui leiba.

  Aga vanasti kui Happy Meal-i mingi mänguasi oli hästi tore (näiteks mitu mitu aastat tagasi tegid nad Snoopy koerasid maailma erinevates rahvusriietustes) siis ma käisin neid McDonaldi's ostmas (sööki ostma ei pidanud ostsin vaid 99 penni eest mänguasjakotikese).

  ReplyDelete