Friday, 30 November 2012

TEATERLeidsin sellise karbi üks päev heategevuspoest. Karbi kaanel olevast tekstist järeldasin, et tegu on selliste magneetiliste kujundidega millest saab pilte teha. Alles kodus avastasin, et tegu hoopis teatriga. Oh, oleks ma seda enne teadnud siis oleksin selle Gretale jõuludeks kinkinud. Ma ei tea aga millegi pärast mulle tundub, et just selline mänguasi oleks ideaalne jõulukink. 
Tänu ühele kommentaarile tean ma nüüd, et selliseid, tegelikult veel vägevamaid, teatreid eksisteerib ka praegu. Üks sellistest tuleb isegi kolme põrsa, tuhkatriinu, pünamütsikese ja buration näitlejate ja taustadega koos. 
Mäng läks mulle maksma täpselt £1

3 comments:

 1. Väga armas tõesti! Ja panin googlesse Magnetic Play Theatre ja päris palju erinevaid variante tuli välja, müüakse nii Amazonis kui ka mujal, nt üks eriti nunnu siin - http://www.mulberrybush.co.uk/toy-store/detail-magnetic-theatre.aspx

  Ei ole küll 1 nael, vaid lausa 15...

  ReplyDelete
 2. Oh sa raks ja ongi täitsa praegu ka sellist teatrit saada :) Ma parandan kohe blogis ära. Ma tegelikult tegin enne kirjutamist väikese otsingu ka aga ma millegi pärast ei pannud magnetilist teatrit otsingusse ja seega tulemusi ei olnud :)
  Ma pidevalt otsin igasugu erinevatelt interneti lehtetelt ideesi ja seal mulberrybush lehel olen ka mitu korda käinud aga no mitte kunagi ei ole sellisele asjale peale sattunud.

  Amazon oli ju veel ka väikese muti teater kuigi ega see väike mutt ju palju midagi ei räägi. Igal juhul nüüd ma tean mida Greta sünnipäevaks tellida :)
  Tänud!

  ReplyDelete
 3. See on see kui pole aega olnud üle kuu aja siia tulla. Greta on vahepeal nii suureks kasvanud :)

  ReplyDelete