Friday, 23 November 2012

ESIMENE JÕULUPUU - KUNSTITUND


Idee siit

3 comments:

 1. Ma ikka iga kord vaatan seda valget lauda ja ilma igasuguse kaitsva tuukrikostyymita Gretat ning motlen,et mis imevarvid need kyll on, mis sinna laua sisse ennast ei söövita ja riiete pealt parast maha tulevad. Meil on siin kah need niioelda pestavad varvid, aga nendega on nii, et kord nagu tuleb maha ja teinekord mitte. Mul on nad käinud ka nädal otsa näpud värvised, sest no ei tule maha. Ja yhed teksased ongi mul nyyd roheliselaigulised.

  ReplyDelete
 2. Ha ha, ma ikka vahel panen Gretale beebi söögikostüümi maalimise ajaks selga aga kui aus olla siis ma ei ole tähelepannud, et värvid riietelt maha ei tuleks. Laualt tuleb kõik s..t ja sodi ilusti maha :)

  Teine lugu on aga pakis (või eraldi ostes suures pudelis) oleva tumesinise värviga. Vot see värv ei tule küll mitte kuskilt enam maha. Ma ei tea mida nad selle värvi sisse on pannud aga midagi sellist mis autistist lapsi endale kui magnetit külge tõmbavad :) Kui ma veel töötasin siis ajasin MINA kord kogematta oma kliendi kodus ühe sellise värvipurgi ümber ja värv lendas mööda tuba laiali. Noh ütleme nii, et pere pidi pärast kui korterit müüma hakkasid uue vaiba (kogupõranda oma) maha panema ja seina üle värvima :)

  Õnneks Gretat see sinine värv üldse ei tõmba ja mul on tunne, et ta ei ole seda purki kordagi veel avanud. Ta käsi sirutub alati esimesena musta poti poole :D

  ReplyDelete
 3. See on nii hea idee, et ma lihtsalt pean enda lastega ka järgi tegema!

  ReplyDelete