Thursday, 1 November 2012

EILNE HALLOWEEN PIDU

Eile käisime siis Greta sõbranna juures Halloweeni peol. Kohal oli meie tavaline emade gäng ja paar peretuttavat. Pidu oli tore. Siia panen vaid valikulised pildid, kuna ülejäänute peal on teised lapsed kelle pilte ma internetti ei taha panna.


Meie kodus eile õnneks kolle ei käinud. Mul otseselt ei ole midagi selle vastu kui naabrilapsed tulevad või kui Greta vanem oleks ja siis ta sõbrad tuleksid aga niisama on see Halloweenitamine minu jaoks tüütu ja mõtetu komme. Õnneks meie ümbruses elavad inimesed on sellest aru saanud ja ei käi võõraid inimesi kiusamas :) 
No ja siis veel see meeletu hunnik suhkrut mida iga laps sisse ajab. 4 comments:

 1. Minu meelest on tore, kui väiksed lapsed käivad kostüümides ja natuke totrate haloviini naljadega trick and treati tegemas. Miks neile seda lõbu keelata, üks kord aastas ainult.

  ReplyDelete
 2. Ega ma ei ütlegi, et keelama peaks :) Lihtsalt mulle, meile ei paku see praegu mingit pinget. Halloweeni pidu lasteaias või sõprade juures on OK aga võõraste inimeste uksetaga kolistama minemine ei ole meie cup of tea :)
  Vähemalt praegu küll mitte.
  Eks siis näe kui Greta vanem on mis toimuma hakkab.

  ReplyDelete
 3. jajahh siis oled nii aktsioonis, et valmistad kostùùme ja kòrvitsaid juba mitu kuud ette ( nagu nùùd teed jòulukaarte juba) :P

  ReplyDelete
 4. ha ha ha, õnneks siin maal kostüüme ei pea valmistama kuna neid saab poest nii vägevaid ja odavaid, et ise tehtult tuleks palju kallim :)

  Jõulukaarte proovin varakult teha jah, et siis detsembris saaks ise ka natuke jõulutunnet tunda ja mitte kogu aeg ringi joosta ja kingitusi jahtida ning 60 kaardi paari päevaga valmis kirjutada.

  ReplyDelete