Monday, 1 October 2012

NÄDALALÕPUD LÄBI PETE TELEFONI

Leidsin sellise kogumiku pilte Pete telefonist. Niimoodi veedavad nad siis vahel kahekesi nädalalõppudel aega. Lapse kammimata juustest ja imelikest triibulistest sokkidest võin järeldada, et nad läksid välja enne kui mina voodist tõusnud olin :)











Need pildid on sel nädalalõpul tehtud. Käisime restoranis söömas ja seal andis ettekandja Gretale paberi kuhu ta pidi perepildi joonistama (et siis mingisse loosi pääseda mille auhinnaks on tasuta fotosessioon või midagi sellist).

Gretal loomulikult sellise palve vastu midagi ei olnud. Paar kriipsu ja pilt oli valmis. Temale nii omaselt pidi ta ju ometi kellegi kõhtu beebi joonistama. Sellel pildil sain siis mina selle au et beebit kanda kuna issi on ju mees ja Greta ise ei ole veel naine. Tegelikult on mul kõhus küll ainult kartulid, ei mingit beebit :)

Pete ostis koju tulles endale suure karbi sokolaadikomme. Tal vahetevahel käivad sokolaadi hood peal. Tavaliselt meil selliseid maiustusi kodus ei ole aga kuna nüüd oli tegu suure karbiga siis ütlesime lapsele, et nendes on muna sees. Pete sai rahus kommi süüa ja Greta rahus mängida. Kuna mina käisin vahepeal Pete komme nuusutamas (noh, et vanu ammuseid aegu meenutada, sest süüa ma neid enam ei saa ju) siis loomulikult tuli ka Gretal tahtmine natuke sokolaadi lõhna ninna tõmmata...
...ainult selle vahega, et ta ka oma keelega neist üle proovis minna. Tegelikult on mul tunne, et ta teadis, et neis muna ei ole. Ta on sellega harjunud, et temal on oma sokolaadid mida tema süüa võib ja teistel teised ja sellega ei ole meil kunagi probleemi olnud - jumal tänatud vähemalt mitte veel. Poes täitsa aitab kui me ütleme talle, et üks või teine asi on pahasid kemikaale täis ja et meie neid ei osta. Ta küll peaaegu alati lisab, et kui tema tädi on siis tema tohib neid süüa mille peale me siis vastame, et loomulikult :)
Pühapäeva hommikul mängis Greta omas toas. Kui ta sealt lõpuks välja tuli nägi ta välja selline. 


BONJOUR
Mõned me nädalalõpud näevad välja siis sellised :)

1 comment: