Thursday, 27 September 2012

JEESUSE PÄRDIK

Te kõik kindlasti olete juba lugenud või uudistest kuulnud sellisest tegelasest nagu Cecilia Gimenez. See 81 aastane hispaanlanna otsustas ise restaureerida ühe kiriku seinal oleva okaskrooniga Jeesuse fresko. Fresko oli hakanud niiskuse tõttu seinalt pudenema ja see tore mutike proovis freskot päästa. Noh, tulemuseks siis selline pärdik :)
Tänu sellele on see väike kirik, kuhu enne ehk vaid paar turisti aastas sisse astus, nii kuulsaks saanud, et isegi Ryanair on hakanud reise Zaragozasse pakkuma.
See andekas naine ise näeb välja selline.
Pilt siit
Peale sellist fantastilist lugu hakkas neid pärdikunägusi loomulikult igale poole ilmuma

Näitasin neid pilte Petele ja isegi tema ei suutnud tõsiseks jääda.

Selle tordini jõudes aga naersime nii palju, et lausa valus hakkas. Kuna Petel on kohe, kohe sünnipäev tulemas siis ma lubasin talle selle pärdiku tordi kinkida. 
Järgmisel päeval näitasin seda pilti ka Gretale, kes seda nähes ütles kohe, et see on kole kook. Kui ma talle rääkisin oma plaanist issile selline tort sünnipäevaks kinkida läksid lapsel silmad suureks ning ta ütles paanitsedes, et ei, et tema ei taha, et see on nii kole kook. Ma õnneks suutsin teda veenda, et see pärdikunägu ajaks issi hirmsasti naerma ja, et see on naljakas. Täna Greta juba kihistas selle üle naerda ja kui issi koju tuli siis sosistas mulle kõrva, et ärme issile sellest naljakast onust räägi.
Nii, oodake nüüd 3 novembrini, et pilti näha minu pärdiku tordist :)

Pildid siit ja siit

1 comment:

  1. The Times kirjutas, et mutt küsib soperdise eest autoritasu ka!
    Ü.

    ReplyDelete