Saturday, 14 July 2012

KASSI ARMASTUS 2

Üks päev Kadriorus kõndides läks meie eest üle tee must kass. Ma küll ruttu sülitasin kolm korda üle õla ja kiirustasin sammu, et kassi nina eest enne mööda saada kui ta tee ületanud on aga toidumürgitust arvesse võttes see vist ei aidanud. Või võib olla aitas siis nii palju, et toit mind täiesti ära ei mürgitanud.
 Ma olin isegi nii vapper, et tegin selle kassile pai. Ikka lootuses, et õnn meiega püsiks. No Greta õnne üle küll kurta ei saanud kuna see sama must kass otsustas peale tee ületamist meie järgi kõndida. Lapsele elamus mis sugune, mõelge ikka, kass mitte ei jookse tema eest ära vaid kõnnib tema järgi.
 Sellele vaatamata ei pääsenud ka Greta väikesest oksendusest. Nimelt kui me täna hommikul, nüüd juba kodus, ülesse ärkasime tuli laps meie tuppa ja teatas rõõmsalt , et temal oli luks tulnud, endal riided oksesed. Kuivuse järgi võisin järeldada et tegu oli juba mitme tunnise 'luksuga'. Noh see ehk seletab ka selle et ta lennukis suurema osa lennust maha magas, asi mida ta pole KUNAGI ühegi lennu ajal teinud (ja lennanud on see laps palju).
 Loodetavasti sellega me 'bad luck' piirdub.


2 comments:

  1. http://www.demotivation.us/media/demotivators/demotivation.us_A-Black-Cat-Crossing-Your-Path-Signifies-That-The-Animal-Is-Going-Somewhere-_13143677491.jpg

    :P

    ReplyDelete