Wednesday, 16 May 2012

MAKEOVER 2

Ega mul siin mingit suurt muutust näidata ei ole kuigi olen kahe päeva jagu tööd teinud.
Eile eemaldasin seinalt kogu vana tapeedi. 
 See oli ootamatult lihtne töö ja seda tänu aurutajale. Kui Pete seda ostma hakkas siis ma olin algul skeptiline ja hakkasin vastu (kuna talle ju meeldivad igasugu masinad, ka need millega ta ise midagi peale ei oska hakata) aga nüüd ei kujuta ette kuidas ma ilma selleta hakkama oleks saanud. 23 naela eest igati väärt värk ja kuna varsti peame ka all korrusel tapeedi ära vahetama siis teame et see niisama kuuri seisma ei jää.
 Täna värvisin lae ära. Kuna tänapäeva värvid kuivavad nii ruttu ja enamus ei haise siis on värvimine lausa lust ja lillepidu ning ühe päevaga saab töö tehtud.
 Homme alustan soojustamisega. All olevat 'rulli' kiidetakse palju internetis. Seda on muidugi rõõm kuulda kuna see maksab 5 korda rohkem kui teine samalaadne soojustus materjaal siis oleks tore jah kui see oma tööd selle võrra paremini teeks. Praegu on muidugi vara öelda, kas toa välissein hakkab paremini sooja hoidma ja kas Greta tuba muutub soojemaks ka sellele vaatamata et põrandalaastude vahelt tuult sisse puhub, aga mul on siiski üsna suur usk sellesse. 
Ma vahepeal vaatan siin seda segadust mis majas praegu toimub ja mõtlen et no mis pagana pärast mul oli vaja selle jamaga peale hakata. Istuksin parema meelega ja loeksin hoopis raamatut aga noh, taganemis teed enam ei ole...

1 comment:

  1. Väga töökas oled olnud. Kas sa oled mööbli põrandale teipinud? Nutikas. Ma plaanisin seda teha kui hakkan uut kööki planeerima, sest joonise peal on väga raske aru saada kui kitsas ikka olema saab :)

    ReplyDelete