Saturday, 26 May 2012

EUROVISIOON 2012

Vaatan just Eurovisiooni. Ma ei olnud ühtegi laulu peale Eesti oma enne näinud/kuulnud ja seega ei tea mis mind ees ootab. Rootsi lõpetas just oma esinemise ja mulle väga, VÄGA, väga meeldis. Kui enamus laule sinnani vaatasin vaid ühe silmaga (väljaarvatud Eesti, Vene ja Inglismaa) siis Rootsi oma haaras otsekohe mu tähelepanu. Seda laulu kuulaks mitu, mitu korda uuesti. Selline edetabelite laul. 
PS. Pean tunnistama et Otti laul ei olnud teiste seas nii halb kui mulle tundus seda enne kuulates, kuigi selle laulu fän ma ikkagi ei ole (sorry, kõikidele Oti ja ta laulu austajatele :).
Kui veel pärsi aus olla siis ma üldse arvasin et lauljaks on Koit Toome. Ott Leplandist ei teadnud ma midagi ja minu silmale (kes ma kumbagi neid lauljaid ei kuula ei vaata) olid nad üsna sarnased. No nüüd olen ma igaljuhul targem.
Kuigi mulle Rootsi laul meeldis siis ei julge ma arvata et just see laul võitjaks tuleb. Tegelikult on mul täiesti ükspuha kes võitjaks tuleb. Las maailm laulab ja on rõõmus :)

8 comments:

 1. Ma nàgin ka vàheseid laule aga kohe, kui rootsit kuulsin, ei meeldinud ta mulle ùldse! ja nàed, mis nùùd lòppkokkuvòtteks juhtus :D aga ott oli ka tubli!!!

  ReplyDelete
 2. Ha, ha, ha, maitse üle ei vaielda :) aga Eesti tegi hästi jah.
  Huvitav mis laulu sina võidulauluks oleks valinud?

  ReplyDelete
 3. Mulle täitsa Rootsi laul meeldis. Aga ma ei saa aru, mida leiti sellest kohutavast Albaania loost?

  Miskipärast meeldis mulle Ukraina lugu väga, see oli ainus, mis meelde jäi.

  Kas sa vaatasid Eurovisiooni BBC pealt? Minu meelest selle kommentaatori kommentaarid olid ikka väga ebaviisakad ja mõnitavad teiste riikide suhtes.

  ReplyDelete
 4. Mari, need pilkavad ja humoorikad kommentaarid käivad kohe raudselt Eurovisiooni juurde. Ilma nendeta ei vaataksgi keegi seda tsirkust. Inglased ei ole nagu nii mingid Eurovisiooni hullud, seda eriti veel siis kui Inglismaal tihti seal võistlusel halvasti läheb.
  Kui sulle tundus et sel aastal oli seda mõnitamist palju siis võin öelda et sel aastal oli seda ikka ime vähe võrreldes eelmiste aastatega. Me just Petega imestasime et mis on juhtunud et 'nalja' enam ei tehtagi või :)

  ReplyDelete
 5. Tuleb tunnistada, et eelmistel aastatel ma ei ole Eurovisiooni siin vaadanudki... Eks ma pean järgmisel aastal meeles ja ei saa nii pahuraks nende peale :P

  ReplyDelete
 6. Ott on kõikide hiidlaste lemmik kuna ta laulis Kärdla Laulupealinnaks ja seetõttu sai Kärdla auhinnaks 20 tuh € mille eest taastatakse maha põlenud Kärdla lauluväljak.
  Väike Ott: http://www.youtube.com/watch?v=yvNUTmNwmWA

  Ott on ka eesti Superstaar 2011 :)

  ReplyDelete
 7. Ma kuulsin k6iki laule esimest korda. Haaletasin Eesti poolt (kahelt telefonilt), ehkki see lemmik ka polnud. Meeldis Saksa oma. Osasid ma ei n2inud. Eesti laul(ja) meenutas Urmas Alendrit. Kommentaarides oli Graham Norton Eesti suhtes v2ga s6bralik:)

  ReplyDelete
 8. Oi, Kersti, see video on nii lahe!!!!!

  ReplyDelete