Sunday, 6 May 2012

DOGGY WALK

Eile käisime Pete venna ja vennanaisega ning nende koeraga jalutamas. Greta oli täiesti taevas. Lõpuks ometi üks koer keda saab katsuda ja rihmast hoida ilma et see ta pikali hüppaks, kõvasti hauguks või eest ära jookseks. Pete venna kodu lähedal on imeline loodus väikeseks jalutuskäiguks. Ma tahtlikult ei võtnud oma fotokat kaasa aga kui ma neid imelisi 'kaadreid' läbi oma silmade nägin siis ei saanud ma kiusatusele vastu ja haarasin Pete I Phone-i. Mitte just halvad pildid ühe telefoni kohta :)Pärast jalutuskäiku tegime väikesed teed ja koogid (mina sõin viinamarju) ning Greta õpetas koerale trikke. No õigemini õpetas Pete vennanaine Gretale käsklusi kuidas Elsat istuma, lamama ja põrandal keerutama saada. Gretal oli hirmus lõbus ja ma loodan et koerakesel ka. Ma arvan et Gretal ei ole pikka aega nii toredat päeva olnud. Õnneks on ta meil niivõrd taibukas et koera koju ei küsi...no vähemalt veel ei ole.

3 comments:

 1. Hästi mönusad pildid...tegelt ka. Ma olen päev otsa arvuti taga tööd teinud ja siis poiste toast kastide kaupa kola välja tassinud...sinu pildid möjusid väga värskendavalt ;-)

  ReplyDelete
 2. ......jah! nagu ise oleks ka jalutamas käinud! Palju ilusaid pilte, mu lemmikuks on see küntud põllu vahel olev teerada, kus inimesed kõnnivad!

  ReplyDelete
 3. Vabandust, eelmises oli kirjaviga :)

  Võrratud pildid. Ja küll Greta ka endale koera nõudma hakkab :)

  ReplyDelete