Friday, 10 February 2012

TÄNA HOMMIKUL

Võin Greta ametlikult terveks kuulutada. Eile õhtul vedasime ta isegi korraks välja mida kindlasti üksgi korralik lapsevanem ei oleks teinud aga noh... Tegelikult tulid talle eile hommikul mingid kahtlased tõpid põskedele ja hiljem kattusid nii käed kui jälad samade täpikestega. Diagnoosisin talle kolmapäeva palaviku kuigi minu mäletamist mööda tal see juba beebieas oli?! Mul oli kindle plaan ta täna lasteaeda viia kuna täna oli ta kõige parema sõbranna viimane päev enne kolimist. Nagu needus ärkas Greta öösel kella poole 4 ajal ülesse kuna tahtis kakada. Juhheeiii, ja enam magama ei tahnud-suutnud jääda. Vedasin teda ühest voodist teise lootes et ehk kustub ära aga ei midagi. Lõpuks, siis kui Pete oli voodist välja pekstud ja läks tööle ja mina ka juba täiesti ärkvel, kustus daam ära. Otsustasin siis et no las magab, viin ta aeda hiljemaks. 
Aknast avanes meil täna hommikul aga selline vaatepilt.

Kui ma Greta kella 8 ajal voodist välja tirisin olid ta põsed endiselt kahtlaselt täpilised ja ma teadsin et lasteaeda ma teda saata ei saa ilma et kindlalt tean et see ei ole midagi nakkavat.
Egas midagi, laps riidesse ja autoga arsti juurde. Numbrit meil arsti juurde loomulikult ei olnud aga lootsin et ehk keegi ikka  saab meile korraks pilgu peale heita. Nii umbes 40 minutit ootasime (Greta oli rõõmus et sai mängida) ja saimgi kinnituse et minu diagnoos oli õige seega laps ruttu autosse ja aeda.
Lumi on praeguseks juba pea kõikjalt ära sulanud aga vist lubati et sajab kahe järgmise päeva jooksul veel juurde. Mulle see meeldiks, eriti veel nüüd kui kõik jälle terved ja valmis uuesti lund nautima.
Teile kõigile aga ilusat nädalalõppu!

4 comments:

 1. Kolme päeva palaviku põdemine ei anna minu teada immuunsust.
  Võrratud pildid.

  ReplyDelete
 2. Ma lugesin kuskilt et annab? Aga kui ei anna siis on ju selge pilt :)

  ReplyDelete
 3. Ega sarlakid pole. Nendga kah kolm päeva palavikku, neljandal õrnad täpid. Aga nendega veel kurgus plekid ka. Kas arst kurku vaatas?

  ReplyDelete
 4. Lugesin kohe täpsemalt sarlakite kohta ja õnneks siiski nendega tegemist ei ole-olnud.
  Kurk tal ei olnud üldse punane aga kui esimesel korral arsti juures käisime siis nad võtsid ta kurgust proovi et testida kas on mingit bakteeriat ja vastus oli negatiivne seega ikka 3päeva palavikuga tegu.

  ReplyDelete