Sunday, 5 February 2012

SNOWSICK

Hommikune äratus täpselt kell 6....laps tahab õue. Kella 10 ajal saime nii kaugele et lumepüksid jalga, oleks hiljema peale jätnud siis vist poleks lund enam näinudgi. Laps tundus nats kuum kuigi käitus eeskujulikult (no tegelikult sõi küll normaalselt aga süüa ise ei küsinud ja külmutuskappi ei roninud seega haige mis haige) . Kraadisin igaks juhuks - palavik 38.5. Arvatavasti kullalumepalavik. Rohi sisse ja jope selga ning õue....mis vahet seal enam on ja kes teab kas lund tulebgi enam maha sel talvel.

Ma ei ole üldse haige lapse nägu
Naerata!

6 comments:

 1. Oh seda laste indu! No kui ikka nii väga kipitab ja ajab lume sisse, siis hoitakse haigus saladuses ja süüakse kasvöi taldrikutäis keedetud aedvilju, onju ;-)
  Mina saatsin meie seltskonna just natukeseks kelgutama, aga karta on, et varsti saabuvad jääpurikad tagasi, sest öues on mönusalt käre külm...

  ReplyDelete
 2. Meie laps on nagu caterpillar, sööks kogu aeg ja peaaegu kõike kui vaid lubatakse...tegelikud koogid talle ei maitse ja muffinid ka!
  Ma ei tea aga loodetavasti saab temast üks päev ikka liblikas ja mitte ei muutu lihtsalt massiivseks cocoon-iks! :D

  ReplyDelete
 3. Kahju jah, et seda lumerõõmu siin nii vähe on. Täna juba sulab hoolega.. meie lumememm on poole õhem.
  See pilt, kus Greta kummardab on väga äge! Just mütsi pärast :) Meil on sarnane kiisu müts.

  ReplyDelete
 4. Jaaaa,see kummardamine pilt on super! :D Naersin siin jupp aega :D Meil ka sadas veitsa lund maha eile ja ùleeile aga ikkagi on maa must :S aga natukene saime meiegi liugu lasta :) jeeeee

  ReplyDelete
 5. Ma loodan et Greta nüüdseks terve. Pildid väga vahvad.

  ReplyDelete
 6. jah, tänan, mingist palavikust pole haisugi ja laps jookseb ringi...imelik laps küll :)

  ReplyDelete