Wednesday, 29 February 2012

OEHHHHHhhh...

Tahaksin meie mini holiday-st kirjutada AGA pole aega KUNA ma pean hoopis Greta sünnipäevapidude organiseerimisega tegelema.
Tulin siia vaid korraks et karjuda I HATE PARTY BAGS!!!!...

3 comments:

 1. Mis asi see party bag on?

  ReplyDelete
 2. Suusi, Inglismaal on traditsioon et sünnipäevale tulnud lastele koju minnes väike kingikotike kaasa anda, party bag. Tavaliselt käib sinna sisse tükike sünnipäevakooki ja mingit pudi padi (pliiats, kleepekad, kustukumm, mingi väike mänguasi, õhupall, juuksekumm, kommid jne - ühesõnaga midagi odavat). Kooki näiteks koha peal ei sööda vaid lihtsalt lauldakse Happy Birthday, puhutakse küünlad ja siis kohe koogitükk paberi sisse ja kotti.

  Ma vihkan neid kotte kuna
  1. kuigi jutt käib nipet näpest siis kokku läheb see ikkagi maksma suure summa

  2. Greta on veel küll väike ja mul ei ole õigust väga kurta aga enamalt on see koti sisu siis nii mõtetut jama täis et suurem osa asju läheb kohe prügikasti (eriti need värvilised E numbreid täis odavad kommid). Ma juba hirmuga ootan seda aega kui kahe aasta pärast me hakkame neid kotikesi regulaarselt saama.

  3. miks peab üldse külla tulnud külalistele oma korda kingituse tegema? Me ju korraldame neile nagu nii peo, söögi ja lõbustuse.

  Ma jätaks kogu selle jama ära aga ma tean et lapsed ootavad seda kotikest ja seega ma siis proovin olla kuidagi loov et see sisu siis vähemalt kasulik oleks ja mu kulutatud raha kohe prügikasti ei lendaks.

  ReplyDelete