Monday, 30 January 2012

WADDESDON MANOR

Vanu fotosid sorteerides leidsin paar albumit pilte mida mul on kunagi olnud plaanis blogisse panna aga aja nappuse tõttu on asi ära jäänud. Mõned kohad on siiski väga ilusad ja postitust väärt seega hakkan neid siia ajapikku lisama.
Waddesdon Mõisas käisime me 9 juulil 2011. Mõis asub Buckinghamshire maakonnas, meist umbes tunni ja poole autosõidu kaugusel. See oli meile juba teine käik sinna mõisasse (viimati olime seal 2007 aasta oktoobris) ja ka see kord ei pidanud me pettuma. Mõis ise on võimas aga veel võimsam mõisa taga-aed. Lastemänguväljaks saab samuti 10 punkti ja restoranis maitsev söök normaalse hinna eest seega igati väärt koht külastamiseks. Aga vaadake ise...Selline nägi aed välja 2007 aasta oktoobris

5 comments:

 1. Sa peaks kohe "värvilise" labeli tegema, sest ---oeh--- need pildid on niii idüllilised! Ja need Greta lokid...niiiiiii armsad! Kohe suur tahtmine tuli taolisesse kohta jalutama minna. Juba terve aasta pole sellistest kohtades käinud...niiet aitäh jagamast. ma loodan, et sa leiad sealt kaustadest veel mõne taolise outingu ;)

  ps: you made my day! x

  ReplyDelete
 2. Tänan :) Üllataval kombel tulid head välja jah, isegi töötlemist ei vajanud peaaegu.

  ReplyDelete
 3. Need lillepeenrad ... oeh ...

  ReplyDelete