Saturday, 31 December 2011

VANA AASTA SAATMINE JA UUE VASTUVÕTMINE

Kohe kohe ongi Uus Aasta algamas. 
Sel aastal algab see suure mürtsuga. Nimelt on naabritel (nii meie kõrval kui ka taga majas) külalised ja rakette vist terve veoauto täis kamba peale kokku. 3 tundi veel minna aga paugud juba alanud. Mulle meeldib, ongi kuidagi elavam ja lõbusam eriti kui meie siin midagi erilist ei tee. Selle 6 aasta jooksul mis me siin majas elanud oleme on see esimene aasta kui vana aasta õhtul nii palju rahvast naabruskonnas pidutseb. Ja üle hulga aja lõbutsesime meie ka tänase päeva Uue Aasta vastuvõtu nime all meie 'vanade' sõpradega, Liina ja perega. Nautisime täiega ja nüüd tunneme et võime lõbusalt Uue Aastaga alustada. Greta oli samuti väga rahul et sai Oliveriga mängida (esimest korda kui nad tõeliselt koos mängisid) ja tahtis kohe uuesti tagasi minna ning hiljem teatas et tema soovib endale päris kassi...magama jäi õhtul poole sõna pealt (isasse).
Praegu siin naabrite pidutsemist kuulates lubasime Petega et kui Greta nats vanem siis peame ise ka kindlasti ühe suure Vana Aasta ärasaatmise peo maha kuhu kutsume kõik meie head sõbrad kokku ja laseme rakette....noh seda viimast ma siiski ei julge peale hiljutisi sündmusi 100% lubada aga eks aeg näitab.


Enamus blogijaid kirjutavad aasta viimaseks sissekandeks oma vana aasta kokkuvõtteid ning uue aasta lubadusi aga mina nende hulka ei kuulu. Kui ma ei ole ikka veel leidnud aega näiteks Greta 2 ja 2,5 aastaseks saamise kokkuvõtteid teha ning lubatud-tellitud sissekandeid siis ei ole minust ka aasta kokkuvõtte tegijat. Kuigi seda võin öelda et aasta ehk ei olegi nii halb olnud kui vahepeal tundus aga loodame südamest et järgmine saab palju parem olema. 


Kui eelmisel aastal ei olnud mul mingeid lubadusi anda siis sel aastal isegi paar tükki on aga jätan need vaid enda teada. 


Teile kõigile soovin et teie aasta tuleks just selline nagu te oma unistustes ette näete. Mida suuremad unistused seda rohkem kordaminekuid! 
HEAD UUT 2012!

5 comments:

 1. Armas Alice ja Sinu pere.
  Mäepere suured ja südamlikud uue aasta soovid läksid nüüd öiste tähtedega teele. mine ja vaata, kui neid sääl üleval vilkumas näed, siis tähendab, et jöudsid kohale.
  Ainult parimat Teile soovides
  mäemamma ja co

  ReplyDelete
 2. Toredaid tegemisi täis uut aastat!

  ReplyDelete