Thursday, 15 December 2011

PAAR JÕULUIDEED

Siit siis veel paar ideed jõululauale või kingi ideeks.
Ma ei mäleta kelle blogist ma internetist olen selle foto näpanud kuna mul ei ole olnud plaanis seda ise postitada vaid omi pilte ülesse panna kord kui olen järgi teinud väljaarvatud nüüd seega ei ole mul originaal linki siia panna aga ehk annab autor andeks või endast märku kui peks mu blogi ülesse leidma.
Iseenesest tundub et on väga kerge järgi teha. Küpsiseid võib ise küpsetada või poest osta, vahukomm glasuuriga peale ja kaunistada ning valmis.
Seda jõulupurgikest tahaksin ma hirmsasti järgi teha. Minu arvates on see nii nunnu. Meil on poes üsna suur valik värvilisi suhkruga kaetud kummikomme nii et ma arvan et värvide poolest täiesti võimalik ja purgis oleva suhkru sees peaks pulgakesed häasti püsti seisma. Loomulikult ei tea ma kas tegelikkuses tegemine ka nii kergeks osutub kui pildilt võiks arvata!?
Vot seda tüüpi kingitusi tahaks ma inimestele kinkida. Kõik kindlasti ei oskaks seda hinnata aga mõni kindlasti.
Paar ideed on mul veel aga neid ma ei tahaks praegu siin avalikustada kuna mul on plaanis neid järgmisel aastal paarile inimesele kinkida kes ka mu blogi loeb. Ma küll proovisin sel aastal nendega valmis jõuda aga jäin taas hiljaks.

Nendele kes eelmise postituse lumememmekesi järgi tahavad teha nendele panen siia lingi mu eelmise aasta postitusele kus memmede pilt nats suurem et teil oleks paremini näha.

1 comment: