Sunday, 18 December 2011

NÄDALALÕPP ENNE JÕULE

Tänase päeva võib ka täiesti kordaläinuks kuulutada. Mina pidin küll terve päeva oleme ettevaatlik et ma kuskile pikemaks ajaks istuma ei jääks kuna siis oleksid kindlasti silmad kinni läinud ning mina norskama hakanud. Gretal oli palavik peale päeva ja poolt läinud (nagu ma arvasingi kuna tal ei tundu palavik kunagi kauem kestma kui päeva või kaks) aga hommikul oli ta samuti väsinud ning tegi ainult lollusi ja ei kuulanud sõna. Enne külla minekut oli meil plaan ta autos kasvõi 20 minutiks magama saada ja see meil ka õnnestus. Peale seda oli ta tagasi normaalne ning me saime jõululõunat ja muidu mõnusat seltskonda nautida. 
Nüüd aga paar pilti eilsest olemisest meie juures. 
Kingitused, kingitused, kingitused... ühe asemel ikka vähemalt 3, isegi 4 (Beebi haigla komplekt, käekott, pluus, käevõru ja juukseklambrid) ühtede inimeste poolt ja elevandi mäng teise pere poolt.


Palju sööki. Kohe nii palju et neljas käik (juustulaud) ei mahtunud taas enam kellegile sisse.
Nüüd taas terve rodu ilma välguta pilte

Poole peo pealt oli äkki uksekell ja meile andis lillekuller üle imeilusa lillekorvi mille oli meile saatnud üks me tuttavatest. See vanem naine kingib meile igaks jõuludeks imelisi lilleseadeid või dekoratiivseid lillepotte, seda siis veel kingitustele lisaks. Väga, väga armas temast. Kuna hüatsindid on minu lemmik lilled siis ma ei jõua ära oodata kui kõik need 10 või 11 lille õitsema hakkavad ja me maja lille 'haisu' täis saab olema. 
Greta oma kingitusega mängimas
Kommivaras Pete


Jõululapsed

No comments:

Post a comment