Sunday, 16 October 2011

ADDICTED TO THE ARTS

Eelmisel nädalalõpul õnnestus meil Petega esimest korda üle PIKA, PIKA aja teatris käia. Mõtlesin Pete üllatada ja talle sünnipäevaks teatripiletid osta. Kuna meist nii umbes 10 min autosõidu kaugusel avati paar aastat tagasi uus teater siis arvasime et on aeg kätte jõudnud kui võiks jälle teatriskäikudega algust teha. Kuna selleks ei pidanud me Londoni sõitma siis ei olnud see mingi probleem Gretat 3 tunniks Pete vanematega jätta. Nädalalõputi on kavas kaks etendust, üks kell 2.30 ja teine õhtul. Valisime päevase etenduse et säästa Pete vanemaid ja Gretat õhtusest magama minekust mis kindlasti oleks üsna raskeks katsumuseks osutunud.
Etenduseks oli Oscar Wilde 'The Importance of Being Earnest'. Jäime tükiga väga rahule ja kuna Gretal mingit probleemi koju jäämisega ei olnud siis kindlasti läheb käik tulevikus uuesti kordamisele.
Sel nädalalõpul oli aga Greta kord teatrimõnusi nautida. Kogemata avastasin kuskilt lehest et Peppa Pig-il on uus show välja tulnud. Kiire uurimistöö ja tegutsemine ja mul õnnestusgi imekombel saada paar viimast piletit teatrisse mis taas meist mitte väga kaugel. Greta oli muidugi seda uudist kuuldes õnnega koos ja ei jõudnud laupäeva ära oodata.
Päev jõudisgi kätte. Etendus pidi algama kell 10 hommikul seega panime kella tirisema 7-ks et hommikul jääks piisavalt aega süüa ja riidesse panna. Meie suureks üllatuseks magasime sisse ja ärkasime alles kell 8. Loomulikult läks siis hirmsaks sagimiseks. Suure kiiru ja lärmiga saime kõik söödud ja riidesse ning ma viskasin veel korraks pilgu piletitele, mida kotti hakkasin panema, NING mida ma nägin! Piletitel oli selgelt kirjas et show algab kell 1 päeval (kuna etendusi oli päevas 3 tükki ning vabu pileteid vähe siis mul arvatavasti läks segamine mis kellasele show-le ma lõpuks piletid ostsin ja mälle jäi et päeva esimesele). Õnneks ei avastanud me seda teatriuksel vaid oma kodulävel nii et muutsime ruttu plaane ja läksime hoopis õhtuste külaliste tarvis poest süüa ostma. 
Kella 1 ajal olime ilusti teatris kohal ja väga elevil. Teater oli uus ja ilus ning kõige toredam oli see et iga laps võis endale saada ilusa punase plastmassist toolikõrgenduse mille abiga oli mõnus oma toolit showed jälgida.
Olime ühed esimesed kes saali läksid seega fotodel on näha palju vabasid toole tegelikult oli aga saal pärast paksult rahvast täis. Show oli super. Hästi palju muusikat ja kaasa laulmist ning Pete ei olnud üldsegi mitte ainuke issi kes kõva häälega kõik laulud kaasa laulis. Enamus laule olid meil juba enne teada ja peas nii et lõõritasime nagu lõokesed seal toolidel reas.
Kuna seekord ei olnud millegi pärast piletid nii kallid kui eelmisel korral siis raatsisime Pete ka endaga kaasa võtta. Noh eks nad olid ikka kallid ka aga noh Peppa Pig on seda väärt ja piletid ostis Greta oma raha eest seega võisime endile seda lõbu lubada.
Rahulolev issi

No comments:

Post a comment