Tuesday, 27 September 2011

VÄIKE HAIGUSELAINE

Gretal tõusis laupäeva õhtul palavik. Palaviku alandajat vaja veel ka pühapäeval. Esmaspäeval oli veel kuum ja viril ning täna, teisipäeval, küsis hommikul ärgates juba süüa. Võib järeldada et on terve kuigi nina tatine. 
Ma üldse ei imesta et ta nohu sai kuna minul oli pea üle nädala kõva nohu, siis tundis Pete end nohusena kuigi tema kunagi korralikult haigeks ei jää ja nohune tunne jäigi vaid tundeks. Eelmisel nädalal käisime kahel tatisel tital külas keda sai ka musitatud. Reede õhtul tuli meile üks 10 aastane poiss külla ja jäi ööseks. 
Avaldas Gretale abielu ettepaneku koos kallistuste ja musiga, pole vaja vist lisada et poiss aevastas ja luristas nina. Laupäeval peale poisi lahkudes läks Pete Gretaga õe juurde kus jälle kolm last. Greta oli kogu eelmisest nädalast  niigi nii väntsutatud et ei ole ime et nii keha kui vaim ei suutnud pisikutele vastu panna. Ma ei taha hästi lasteaeda selles nohus süüdistada või seda vaadet et nüüd kui lasteaias käib siis hakkabgi palju haige olema aga eks seda näitab aeg.
Pühapäeval tulid meile külalised Saksamaalt (sellest eraldi postitus) ja mul oli nii kahju et Greta just selleks ajaks haigeks jäi ja super viril ja nutune oli (arusaadavalt küll aga siiski).


Viimane kord oli Greta haige veebruaris ja enne seda eelmine suvi Eestis olles. Nohu tal tavaliselt üldse ei ole nii et ei saa kurta.

No comments:

Post a comment