Friday, 30 September 2011

TERE SUVI

Kuna kuumus paistab jätkuvat vähemalt järgmise kolmapäevani siis läksin looduspoodi päiksekreemi ostma ja tõin pööningult suveriided uuesti all... Täna lubati 29 kraadi, kuumim Septembri lõpp kogu kirjapandud ajaloo jooksul.

5 comments:

 1. Jaa, siin (Põhja-)Itaalias ka niiii soe (ja ma ka naudin, aknad pärani igat pidi lahti ja pesin isegi täna aknad puhtaks siin korteris esimest korda ÜLDSE:)), aga oktoobrist - ja täna on septembri viimane päev - hakatakse kütma. Millest muidu polekski äkki midagi, aga meil on keskküte ja ise reguleerida ei saa ja selle eest ju tahetakse raha ka :) Heheee!

  ReplyDelete
 2. Ma ka kaifin. Kõiki suveriideid me ära ei panegi, siin saab ju neid aasta läbi kanda.
  Aga järgmisest nädalast läheb juba jahedamaks.

  ReplyDelete
 3. Meie kandis lubatakse veel esmaspaevaks ja teisipaevaks 23-27 kraadi nii et suvi mis suvi. Noh ega seda ei saa nyyd loomulikult 100% votta kuid loodetavasti siiski.
  Mis suveriietesse puutub siis me paneme enamuses vaid Greta suveriided ara kuna sortsidega talvel ta ei kai ja suveseelikute ja kleitidega ka mitte ning enamus asju jaavad nagu nii vaikseks kuna selles eas laps kasvab ju nii ruttu.

  Ilustr. Kirjuta siis enda blogis kuidas teil seal Itaalias selle kytmisega laheb. Voib olla lykkavad sisselylitamise edasi....aga samas teie majandamist teades voib arvata et selliste otsuste langetamisega voib mitu nadalat aega minna ja noh siis voib olla et istute hoopis kylmas koretris loppude lopuks :D

  ReplyDelete