Thursday, 29 September 2011

TERE SÜGIS

Sügisest on tegelikult asi kaugel. Pigem võiks öelda et tegu on suvega kuna õues on 28 kraadi sooja.
Lapsel peab lasteaias päikesekreem peal olema aga meil on kodus tuub täitsa tühi ja poest öeldi et enne järgmist suve uuesti müügile ei tule. Homme pigistan siis tuubi veel kõvemini lootuses et ehk jäi paar piiska sisse. Kuna õhtud on endiselt jahedamad siis ma üldse ei kurda. Ei julgegi internetist päikesekreemi tellima hakata kartes et see ajab ilusa ilma ära...

6 comments:

 1. Sa lõika tuub pooleks, saad seest veel näpuga võtta :)

  ReplyDelete
 2. Muideks ma kirjutasin selle lause siia postitusse aga siis kustutasin ara nii et see plaan on mul jah :)

  ReplyDelete
 3. :| ma sel aastal ei ostnudki kreemi.

  ReplyDelete
 4. Ja jah, me teame seda sinu suhtumist päiksekreemi ja räägime seda siin taga :DDDDD ha ha ha
  aga meie oleme rohkem Austraalastega ühes mastis ja ei lase oma last kuhugi päikse kätte ilma (enda kohta sama reegel ei käi) seda enam et meie laps on nii valge nahaga....Lasteaias PEAB olema päiksekreem kaasas (või peal enne tulekut) see on reegel.

  ReplyDelete
 5. kas see septembri pàike siis nii pòletab? Ma arvan ka, et nahk peab saama ka pàikest! Tuleb lihtsalt 12-16 mitte pàikse kàes olla, sest kreemi peab panema sel ajal. Muul ajal teeb pàike head! Ka heledanahalisele :)

  Ma pigem Rainega ùhes paadis ùhesònaga ;)

  Kui mitte kunagi last ei lasta pàikse kàtte ilma kreemita siis millal ta saab pàikest? Ei ole see pàike midagi nii vaenlane, jàlle mùùginipp, rahvas àra hirmutada... Igaùhel on ju òigus oma arvamuseks :)

  Suve alguses kasutan mina ka, kui nahk pole harjunud ja kui keset talve soojale maale sòidame siis ka aga sùgisel veel kreemi panna on kùll.... natuke naljakas :)

  ReplyDelete
 6. Ruudi, me tavaliselt käime Oktoobri alguses ikka juba sügis jopede kui mitte talve omadega juba.
  Praegused soojad ilmad meie oludes on midagi erakordset JA PAIKE POLETAB KORRALIKULT. Tänaval on jälle näha inimesi põlenud nahaga (eriti mingid mehed kes siis suurest kuumusest ka oma pluusi seljast võtavad ja siis triibulisena end eksponeerivad).

  Ega me siis iga päiksepaistelise ilmaga loomulikult kreemi ei pane vaid ikka ainult siis kui sellega kaasnevad kõrged pluss kraadid.
  Korra me juba põletasime osa Greta näost sel suvel ja ma ei näe küll midagi arukat selles et laps siis paar päeva punetava näoga ringi käib ja kaebab et on valus.
  Peale selle ei ole Greta nahatüüp selline mida päiksega harjutada saab kuna ka peale põlemist oli sama valge kui enne.

  Nii et müügitrikk või mitte, olen ise end noorena ja lollina päikese käes mitmel korral praadinud ja tean täpselt kui valus see on pärast punasena ringi käia.

  Sõidame täna terveks päevaks linnast välja suurde loodusparki-loomaaeda lõõskava päikese alla.
  Lubatakse jälle 29 kraadi kui mitte rohkemgi.
  Iga üks teeb otsuseid enda jaoks, meie igal juhul paneme nii Gretale kui ka Pete näole pigem kreemi kui söödame hiljem lapsele valuvaigistajaid sisse :)

  ReplyDelete