Thursday, 22 September 2011

NATUKE SÜGISHÕNGUGreta tehtud nägu


Kahe aastasega kastani loomakesi teha tähendab küll rohkem et mina olen see kes neid teeb. Paaril korral  pidin oma sõrmest ilma jääma. Huvitav mis vanusest alates võiks lapsele noa (naaskli) kätte anda et ta neid auke kastanite sisse ise võiks uuristada ilma et päev traumapunktis ei lõppeks?

5 comments:

 1. Väga vahvad tegelased. Ma lubasin ka oma pojale eile, et nüüd läheme kastaneid korjama ja ta mäletas hästi, et neist tehakse loomi. Võtame ka selle asja nädalavahetusel ette. Pildil on toredad ideed! Tänud!

  ReplyDelete
 2. Meie lapsed ootavad ka loomade tegemist (kastanimunad on ammu korjatud) aga majapidamises pole naasklit ja noaga ma enam neid kovasid asju torkima ei hakka :| Huvitav kus ma siin Canary Wharfis tana naaskli leiaks??? :)

  ReplyDelete
 3. Kui aus olla siis ma ei teagi kuidas seda poes inglise keeles küsida :) Kui naaskli katte saad siis pane pildid oma blogisse ka.

  ReplyDelete
 4. Mina tegin peenemat sorti kruvikeerajaga.

  ReplyDelete
 5. Me ka eelmisel aastal kasutasime kruvikeerajat. Ja veel ka kudumisvarrast. Seda viimast ei saa küll lapse kätte usaldada, aga ajab kah asja ära.

  ReplyDelete