Thursday, 8 September 2011

LOHUTUSAUHIND

Ma olen täiesti teadlik et minu Eestimaised postitused ajavad nii mõnegi võõrsil elava eestlase kadeduset siniseks ja ma väga vabandan et ma seda teen. Ma võiksin ju need postitused siin kirjutamatta jätta aga kuna tegu on siiski meie perekonna nii nimetatud ajaloolise arhiiviga siis olen sunnitud tähtsamad asjad ikka siia kirja panema ja teid edasi piinama.
Küll aga pakun ma välja lohutusauhinnad kõigile kes ennast sinisena tunnevad ja sellest mulle märku annavad. 
Veelgi parem on see et ma lasen teil ise oma auhinnad välja valida seda siis kas mingi Eestimaise maiustuse või mingi mu väikese vidina näol mis ehk teie hinge natuke parandaks.
NII ET TEIL ON TÄPSELT 2 PÄEVA AEGA MULLE TEADA ANDA MIDA TE SOOVIKSITE!!!
Kas Kalevi komme või kama sokolaadi või merekivikesi või mida iganes. (Muideks merekivikesed on väga ilusa paki sees siin praegu ja ma juba mitu korda olen tahnud osta neid aga kuna ma ise süüa ei saa ja meie peres keegi nende fän ei ole siis ei ole mul neid olnud kellegile osta.)

13 comments:

 1. Ma siin mõtlen ja mõtlen ning sada asja käib silme eest läbi, mida tahaks...ehk siis mina ei oska valida. Manuel oli konkreetne: annekest :D

  ReplyDelete
 2. Merekivikesi ja tumedat sokolaadi kirssidega :P

  Pliis :)

  ReplyDelete
 3. Tublid
  Raine - ma vaid tapsustan See anneke on Sokolaad eks ole?
  Mrs B kas tumeda sokolaadi kirssidega all pead silmas Kalevi oma voi KarlFazerit?

  ReplyDelete
 4. Kulla Kerli,
  no nüüd sa panid ikka pommi.
  Aga kus sa nüüd niiviisi saatma hakkad?! Me ju üle maailma laiali (okei, Liina sul kohe körval, aga meie...)
  Ehk siis palun kommi-shokolaadi-ajakirju-leiba-vanaema hapukurki-viimaseid minu Sarja raamatuid - lotte maisikepikesi - kama - alecoqi ölut (kasti kaks) - tädi Maali tikrikooki - kartulisalatit - pasteeti - sülti. AITäHHHH!

  JUST JOKING!!!!!!!

  Nautige veel ja ilusat kojujöudmist!

  ReplyDelete
 5. Sirtsu - tädi Maali tikrikook unusta küll ära kuna tikrite hooaeg on juba läbi :)

  ReplyDelete
 6. Mulle palun mõned liitrid keefiri, et ikka jätkuks, ja rukkijahu leivaküpsetuseks. Paar käntsakat pekiga Eesti sinki poleks ka paha ja muidugi raamatud. Kas nimekiri tuleks siia üles kirjutada või saab eraldi saata? :)

  Aitäh lahke pakkumise eest, aga ma lähen varsti ise Eestisse ja saan süüa ja osta, mis hing ihaldab.

  ReplyDelete
 7. Minul on ka veel "eesti maik" suus ning seetòttu ei osanudki ma nagu midagi tahta. Manuel aga teadis tàpselt - saslòkki ja annekest aga noh ega see tavaline piimasokolaad seal eestis pole midagi paremat, kui see, mis on siin, seega nautige kodumaad ning blogi teatriskàimisest :)

  ReplyDelete
 8. Nii põnev lugeda et mille järgi keegi Eestist igatseb :)

  ReplyDelete
 9. No nii kannatajad jääge siis nüüd omi pakke ootama :)

  ReplyDelete
 10. Mul on ilmselt "eitusfaas", et ei suutnud midagi v2lja m6elda ...

  Jah, need sagedased reisid ja nukuteater toovad hetkel pisara silma, aga loomulikult ei pea Sina sellep2rast midagi kirjutamata ega tegemata j2tma.

  Ilusad pildid ja toredad elamused. Olete seda v22rt!

  ReplyDelete
 11. Katarina, aga sa oled ju nii palju oma lastega Eestis teatrites kainud. Sinult ma selle motte saingi veel enne kui Greta siin ilmas oli :). Ja Piip ja Tuut kohta kuulsin ka just sinu kaest (kuigi me ei joudnud nendega sel korral kohtuda)
  Sul veab kuna sa saad uuesti minna oma jargmisega vaatama neid etendusi millest sinu vanemad lapsed juba valja on kasvanud aga loomulikult saan ma aru et kui pikka aega ei ole Eestis kaidud siis see igatsus kasvab ainult suuremaks ja ega sa sinna vist enne jargmist suve paase.

  ReplyDelete
 12. Jah, meil on teatrid alati kavas olnud ja neid Jussikese s6pru n2gid minu omadki.

  Tean seda paremini, millest ilma oleme.

  ReplyDelete