Monday, 8 August 2011

TERVITUSED EESTIST

Sooja vee vannis
Mul on vist patareid tühjaks jooksmas. Päev enne lendu Tallinna ilmus mul suunurka ohatis. Öelgem nii et ma tegelikult olengi see ohatise platvorm olnud kogu mu elu AGA mul on tunne et mul ei ole viimase 5 aasta jooksul veel ohatist kordagi olnud ja nüüd siis järsku enne lendu...
Nüüd ma istun siin ja vaatan et mu küünte kõrval narmendab nahk ja hakkab valulikult rebitsema. Vist mingi vitamiini puudus kuigi enda teada sööme väga mitekesist ja tervisliku toitu aga võib olla ka suure unevõla tagajärg. Isegi igemed on valulise. Pean vist tõesti patereisid vahetama.


Muideks Estonian Air-il õnnestus Greta kohver katki teha. Arvatavasti olid nad midagi rasket kaane peale visanud ja nüüd on auk sees. Kaebasin ning nad andsid mulle mingi paberi ja aadressi kuhu pean kohvri parandama viima. Tahaks näha kuidas nad seda küll parandavad. Kui parandada ei saa siis antakse uus. Seda oleks ka huvitav näha millist vastu pakutakse või mis summa ulatuses kombenseeritakse. Oli siis nüüd seda ka veel vaja kuna see oli ju hea kohver (selline veel mis ratastel jooksis hoides vaid pealt sangast) ja on kõik meie reisud hästi vastupidanud. Estonian Airi teenindusmehe arvates ei olevat see kohver just KÕIGE parema firma oma. Ma ei tea kas keegi teist oskaks mulle öelda mis oleks kohvrite Top 3 list? 


Ilm on siiamaani olnud muutlik. Päikese käes soe, pilves olles jahe ja tuulega kananahale ajav aga ma ei kurda, parem ikka kui kuumalainega.

4 comments:

 1. Mul on olnud Eestisse reisides sama kogemus. Kohvri sain tagasi kasutamiskõlbmatuna. Kohe sai see vastavatele ametimeestele ette näidatud. Need ei teinud teist nägugi ja lubasid selle välja vahetada. Ilmselt ei tulnud parandamine kõne alla, nii korralikult oli kohver rikutud (hea et asjad välja ei pudenenud).
  Ma ei mäleta, kui hea firma oma minul oli, ma ei arva et mingi tippfirma, kuid vastu sain täiesti korraliku kohvri. Minu meelest veel parema kui enne :) Arvestades, et vana kohvri küljes olev tõmbamise sang ei tahtnud varem hästi välja tulla :)
  Tipp-topp teenindus, ma ütleks!

  ReplyDelete
 2. No seda on tore kuulda. Ma kannan ette kuidas meil asjad homme lahevad.

  ReplyDelete
 3. Eestlaslik otsekohesus on teinekord šokeeriv küll, aga loodan, et saate uue ja parema koti.

  ReplyDelete
 4. Just raakisin Petega. See mees seal lennujaamas tegelikult ei vaadanudgi meie koti nime vaid oletas et see on mingi firma oma kuna ytles taiesti teise nime (ma ka ei teadnud peast mis firmaga tegu oli). Meie kohver maksab tegelikult natuke alla 200 naela ja me saime selle John Lewis-st odavusmyygi ajal 100 ringis nii et tegu ei saa olla mingi odava kohvriga.
  Saab naha mida nad mulle homme ytlevad aga ma parema meelega tahaks hoopis raha et me saaksime samasuguse asemele osta kuna siis oleks meil ikka koik kohvrid samast firmast ja sama tyypi mitte erinevad.
  Voib olla nyyd kui tohib olla vaid yks kohver saabgi see olema probleemiks et koik kohvrid on siis vaga rasked (kuni 23 kilosed) ja siis neid lennukisse ja maha visates kahjustavad teisi kohvreid.

  ReplyDelete