Friday, 12 August 2011

MODELL ARBUUS

Läksin Maxima poodi. Seal oli üks suur kast arbuuse täis. Üks arbuus oli meeletult suur. Mulle tundus et peaaegu Greta suurune. Ma ei olnud elus veel enne nii suurt arbuusi näinud ja tahtsin sellest pilti teha. Ma sain vaevalt oma fotoka kärust välja võtta ja arbuusi poole sihtida kui äkki kuulsin ranget häält mu kõrval 'Kies te oliete?' Ma ei saanud aru kust kohast see turvamees nii järsku välja ilmus aga tuli välja et arbuusist pildi tegemine oli keelatud.
Inglismaal ei tohi koolides laste turvalisuse tõttu iga üks vabavoliliselt pilti teha mida kuuldes paljud eestlased silmi pööritavad. Eestis tuleb välja ei tohi Maximas arbuuse pildistada mis minu silmad omakorda pööritama paneb. Kahju kuna arbuus oli ikka tõeliselt suur...

7 comments:

 1. Jah, Eesti poodides ei tohi isegi oma lapsest pilti teha, r22kimata siis arbuusist:)

  ReplyDelete
 2. Soomes ka ei tohi poodides fotoaparaadiga pilti teha, seepärast ongi kaameraga telefonid välja mõeldud... vist... :)

  ReplyDelete
 3. Oh jama, mul oli plaanis jargmine nadal saiakesi pildistada! Loodan, et Haapsalus on uimasemad turvamehed :)

  ReplyDelete
 4. Jargmine nadal??? Kas tuled Londonist spetsiaalselt Haapsalu saiakesi pildistama?? Las su ema teeb sulle igaksjuhuks katet :)

  ReplyDelete
 5. Mina olen Maximas pilti teinud. Ju siis vedas.

  ReplyDelete
 6. Võibolla olid turvamehe jaoks juba ammu kahtlane subjekt. Aga ostnud see arbuus ära, kodus ei keela pildistamist keegi :)

  ReplyDelete
 7. Ha ha ha, tead ma joudsin vaevalt poodi sisse (arbuusid olid kohe sissekaigu juures) ja turvameest seal ei olnud. aga les teab voib olla jalitati mind juba tanaval :) Ma ei kujuta ettegi kui palju selline lahmakas arbuus yldse oleks maksnud (liiga palju et osta nagu nii) ning vaevalt ma oleks suutnud seda sealt kastist yldse allagi tosta veel vahem koju tassida :)
  Tead see oli ikka ilmatuma suur, ma ikka veel imestan...

  ReplyDelete