Friday, 12 August 2011

LASTEMUUSIKA TUND

Käisin Gretaga lastemuusika tunnis Miia-Milla-Mandas. Üks vähestest kohtadest mis augustikuus juba toimub. Tund ise oli tore kuigi natuke titekas Gretale keda ahvatles rohkem muuseumi ees olev mänguplats. Samuti kuna meil ju kell 2 tundi taga siis pidime kella 6 ajal hommikul ärkama et eesti aja järgi seal kella 10 ringis kohal olla nii et Greta oli üsna väsinud ja rahutu ning proovis pidevalt beebide käes olevaid asju enda valdusse saada. Õnneks siiski suutis laulda paar laulu isegi kaasa nii et ehk täitsa aia taha see käik ei läinud. 
Tund maksis 7 eurot mis minu arvates on üsna kallis poole tunni eest aga samas saime me pärast laulmist vabalt ka muuseumis ringi käia enne kui see oma uksed teistele külastajatele avas nii et ehk ka sellepärast selline hind. 
Plaan oli minna sinna samasse kohta ka loovustundi neljapäeval õhtul aga kuna ma siis palaviku käes piinlesin jäi see muidugi ära.

3 comments:

 1. Meil on veel MiiaMillaManda külastamata. Läheme vist augusti lõpus.

  ReplyDelete
 2. Mina käisin Leandroga loovustunnis. Küll Pirital, aga tegijad on vist samad. Kallis on küll, olen nõus. Aga kuna ma muid lõbustusi lapsele nagunii ei plaaninud, siis käisime ja nii mulle kui poisile meeldis. Tema, kes ta käsi muidu ei määri, oli seal täitsa huviga näppupidi värvi sees.
  Väga vahvad pildid!

  ReplyDelete
 3. Riina-lore, tead tanu sinule ma yldse oskasingi selliseid kohti leida kuna ma maletan kui te eelmine aasta vist seal loovtunnis kaisite ja sa sellest kirjutasid. Ma siis kohe hakkasin asja uurima ja avastasin et on sellised ringid jah augustikuus lahti nii et tanud sulle.

  Kui meil aega on siis laheme ka kindlasti sinna loovtundi.

  ReplyDelete