Wednesday, 10 August 2011

KOHVER

Kohvri jamaga on nüüd asjad pea ühel pool. Paranduse kohast öeldi et nemad seda parandada ei saa. Uut neil samast hinnaklassist ka vastu pakkuda ei olnud ja kui oleksgi olnud siis see oleks vist võtnud nädala või kaks aega. Pakkusid raha aga tahtsid sel juhul kohvri enda kätte saada. Sel hetkel ma ei teadnud veel palju seda pakutavat raha oleks olnud aga ilma kohvrita me ei oleks ju tagasi Londoni saanud lennata seega lahkusin oma katkise kohvriga sama targalt tagasi et Petega rääkida ja mõelda mida siis nüüd edasi teha.
Mul ei olnud õrna aimugi missugused kohvrid ja mis hinnaga siin müügil on ja nagu juba enne mainisin meeldiks meile et kõik me kohvrid oleks samat tüüpi seega oleksime tahnud ikka selle uue Inglismaalt osta. Hiljem poes nägin ühte mis maksis 178 eurot ja mis oli pea samasugune nii hinna kui välimuse poolest aga ma ei teadnud ju kui suure summa ulatuses meile raha kombenseeritakse seega ei julgenud ära osta.

Täna rääkisin uuesti Estonian Airi vastava mehega kes oli väga viisakas ja abivalmis ja ütles et nad maksavad meile 180 eurot aga peavad jah selle kohvri ära võtma sel juhul- et ostavad meilt selle kohvri ära. Noh täitsa loogiline ju ja kuna nad on nõus meile maksma kohvri õige hinna siis meil ei ole mingit kobinat ja oleme väga rahul...OK tegelikult oleks ju olnud parem kui seda jama ei oleks üldse olnud aga tore ju et maksavad kinni ja on viisakad ja vastutulelikud nii et kiitus Estonian Airile.

2 comments:

  1. Väga hea lahendus! Ei maksa arvata, et Eestis kvaliteetset ja kallist kaupa ei leia, pigem on puudus odavamast kraamist :)

    ReplyDelete
  2. Jah olen sinuga nous ja just selleparast oleme otsustanud et me ei osta seda kallist kohvrit siit vaid soidame tagasi ema kohvriga ja ostame ikka uue kohvri Inglismaalt kuna seal saab parema hinna internetist ostes.
    Tuleme Septembri alguses Gretaga tagasi ja kuna ma suures segaduses Easy Jet reeglitega ostsin meile lisa kohvri loa siis saan nyyd vabalt yhe ekstra kohvri kaasa votta ning emale kohvri tagasi tuua. Nii et kogu lugu lahenes veel paremini kui arvata oleksime voinud.

    ReplyDelete