Monday, 25 July 2011

PEPPA PIG WORLD-ESIMENE PÄEV

Oma pulma aastapäeva tähistamise nädalalõpus käisime teistkordselt Peppa Pig World-is mis on ühe osana suurest Paultons Park lõbustuspargist, New Forest, Hampshire.  Kuna sel korral teadis Greta täpselt kuhu minek siis oli ärevus palju suurem kui esimesel korral. Ilm osutus vihmaseks ning oli külm, külm, külm ja seega ei hakanud ma uuesti pilte tegema.Õnneks me olime ennast vihmale vastavalt riidesse pannud ja seega vihm meid eriti ei peletanud. Ühtepidi oli isegi hea et vihma tibutas vahetevahel kuna pargis oli tänu sellele vähem inimesi ja me ei pidanud kuskil kaua järjekorras seisma. Greta läksid botases küll seest läbi märjaks ja tänu sellele olime sunnitud ostma Peppa poest talle uued tennised aga õnneks leidsin ühe paari mis nägi täiesti normaalsed-ilusad välja (mulle nimelt ei meeldi sellised riided kus on suurelt mingid kuulsad tegelased peal või on muidu iiveldama ajavalt roosad ja reklaamikad).
Siia aga panen pilte meie eelmisest reisust. See toimud 10-11 Aprillil, nädalalõpul kui park esimest korda lahti tehti. Ilm oli sel ajal üle ootuste kuum aga seda me veel sõitma hakates ei teadnud.
Olime otsustanud veeta New Forest-is 2 päeva ja alles teisel päeval Peppa parki külastada. Meil õnnestus ühest mänguasjade poest Gretale puidust nukuvoodi leida. Ma olin seda nii pikka aega otsinud aga sellist tavalist puidust voodit ei paista keegi müüvat (IKEA oma ma ei tahnud). Sel hetkel olin mina nukuvoodi üle rohkem õnnelik kui Greta aga praegu ei kujutaks Greta elu ilma voodita ettegi enam.Peale mõningast ringi sõitmist ja väikest jalutamist suundusime oma hotelli üsna varakult et sealset basseini nautida.
Hotelli nime ma kahjuks enam ei mäleta kuigi ajaloo mõttes oleks olnud tore kirja panna kuna meile see hotell meeldis ja me hea meelega läheks sinna kunagi tagasi.

Greta arvas et selle hotelli fuajee ongi meie tuba ja sättis ennast kohe mugavalt sohvale, harutas oma asjad kotist välja ning hakkas kingi jalast ära võtma.
Tuppa minnes sättis ta kohe oma nukuvoodi mõmmiga talle mõeldud päris voodi kõrvale


Kuna ilm oli ilus ja hotellil oli ilus aed siis läksime sinna natuke chillima
Ning siis ujuma


Peale mõnusat ujumist läksime hotelli restorani õhtust sööma
Kuna meie laps on harjunud hilja magama minema siis on meil kõigil 3 võimalik koos õhtust süüa. Suured tänud ja kiidulaulu pean laulma aga ka I-phone-le ilma milleta meil see asi vist nii ladusalt ei laabuks. Nimelt kui Greta on oma söögiga lõpetanud siis lubame me tal I-phonest multikaid või koduvideosid vaadata et meie saaksime samal ajal rahus õhtust süüa.
Söögi tegemisega võttis sel korral natuke rohkem aega ja nii ei jäänudgi lapsel midagi üle kui oma varusid vähendama hakata....
...ja kahvliga võid sööma hakata.
Ja oligi aeg tuppa minna järgmisele päevale vastu.
(pildid Peppa Pig World-ist järgnevad eraldi postitusena)

1 comment: