Monday, 2 May 2011

MÕNUS PÜHAPÄEV

Pühapäeval jätkasime pidutsemistega. Liina sünnipäeval tuli jutuks et nad ei ole mõnda aega meil külas käinud ja kuna meil siin on järjest pikad nädalalõpud olnud siis oligi kohe võimalus meil neid enda juurde meelitada...noh õnneks me ei pidanud pikalt meelitama.
Lippe ma oma piltidel seekord lehvitama ei hakka kuna neid on olnud siin juba 3s postituses aga seda kuidas lapsed aias oma pikniku pidasid seda küll.
No üldse on meie laps see kes võiks vist küll kogu aeg süüa kui vaid keegi annaks või kui toit oleks kätte saadaval kõrgusel-kaugusel. Kui Oskar tegi väikestele ettepaneku aeda piknikule minna siis Greta ei lasknud ennast kahte korda kutsuda...tegu ju ikka söömisega mis sest et mängutoiduga.
Oliver võttis ka asja tõsiselt ja alustas kohe tee joomisega kuigi hiljem selgus et teest oli asi kaugel. Oskar jagas kõigile kooki ja kui esimene laar otsa sai jooksis ruttu toas olevasse mängukööki et oma pikniku korvi koogikestega täiendada.

Nagu üleval olevalt pildilt näha on oli tegu hoopis toore pasta joogiga mille joomist Oliver all oleval pildile Gretale demostreerib. Greta keskendus hoolega et seda imet õppida kuidas toorest pastat süüa kuna kui ta ise ka sellise triki ära õpiks siis oleks ju jälle midagi uut juures mida süüa võiks ja mida oleks tema oma köögis täitsa vabalt saadaval ilma et keegi isegi tähele paneks.
Kui pastajoogid ja koogid said söödud siis hakkasid väikesed liugu laskma
ja suurem poiss mustkunsti trikke harjutama
Samal ajal kui kõige suuremad poisid meie järgmise aasta ühist puhkust proovisid organiseerida.
Eks me siis Liinaga näe järgmisel kevadel milliseks meie majutus kujuneb ja kas seal peale piljardilaua meestele meie jaoks ikka nõudepesumasin ja mugav diivan lõõgastumiseks olemas on. 
Lapsed olid meil sel päeval vaprad kuna kuigi päike paistis ja ilm oli ilus oli tegelikult õues väga külm ja kõva tuul ning meie oma nina õue ei pistnud.
Võib olla nemad, olles nii lähedal maapinnale ja kaitstud kahe aia vahel, seda tuul tunda ei saanud aga kui näiteks liumäe tippu ronisid siis oli pilt ikka kohe teine...ja mitte just väga ilus
Kokkuvõttes pean ma jälle mainima kuidas meile meeldivad külalised kes vabalt endale sööki juurde võtvad ja muidu chillida oskavad meie juures olles. Ime ei ole siis et me maja on päikest täis ja näeb nii ilus välja kui selle katuse all on korraga nii palju rahulolevaid ja ilusaid inimesi :)

2 comments:

  1. Mulle väga meeldib see piknikukorv. Nii vahva, et te perekonniti läbi käite ja nii hästi läbi saate.

    ReplyDelete
  2. Seda piknikukorvi on vist meie poistele ka vaja - neile nii meeldis :)

    Ja aitah ilusa fotoreporaazi eest!

    ReplyDelete