Friday, 29 April 2011

ROYAL WEDDING
Tõeliselt muinasjutuline pulm. NII ILUS, NII ILUS NII ILUS! Mul ei ole kunagi olnud unistust printsessiks saada, veel vähe päris elus, aga arvatavasti kuna ma olen losside ja kuningliku elu fän siis minu jaoks olid need pulmad suur elamus ja emotsioonide meri. Pisarad tõi silma mitte ainult pulma ilu ja romantilisus vaid ka mõtted sellele et kuskil kaugel ( sõbranna kaudu siiski lähedal) suri alles hiljuti väike beebi hällisurma ning eile kuulsime uudisest et ühe siinse sõbranna laps on viidud haiglasse kuna tal oli vereklomp ajus (laps õnneks paraneb aeglaselt). Jumalikke laulude ajal olin mõttes nende emadega kes sellest kuninglikust ilust ei olnud võimelised osa saama ja kelle tulevik on seoses juhtunuga teise ilme võtnud. Mul ei ole Jumalaga mingit sidet aga sel pidulikul hetkel palusin ma tal hoolitseda nende emade eest...

Greta oli samuti kuninglikest pulmadest vaimustatud ja jälgis pea kogu ülekande meiega koos. Vahepeal õppis ära ütlema kuninganna ja printsess ja eristama kes on kes tema mängu kuninganna komplektist. Siis marssis nagu sõdur ning mõnikord laulis niisama kõva häälega et mind ärritada. 

OH KÕIK OLI NII ILUS...just nagu meie pulmasgi...

PS. Fotod meie oma telekast.

5 comments:

 1. Oh jeerum... ilus paev oli toesti aga mul on ka pea sassis nendest halbadest uudistest...

  ReplyDelete
 2. Tere hommikust! Ma ei suuda sellisest sündmusest vaimustuda. Soovin noortele õnne, aga kogu see etendus...

  ReplyDelete
 3. Ilus ja ylev. Armas paar ja koik nii kaunis. Toi meelde meie tanase pulma-aastapaevagi.

  Palatitelekast sain silmanurgast natuke vaadata ja tegin ekraanilt paar piltigi. VR ytles, et tal ajab see pea valutama ja vaatas CBeebiest hoopis, seal oli ka pulmateema.
  Aitahh meie peale motlemast.

  ReplyDelete
 4. Mulle ka väga meeldis :) Pikale küll venis, sain samal ajal poes käidud, puid laotud ja ikka nägin kõik tähtsamad kohad ära.

  ReplyDelete