Wednesday, 23 February 2011

HAMBAD


Ajaloo mõttes panen kirja et Gretal tulid nii umbes 2 nädalat enne 2seks saamist järgmised purihambad välja ja nüüd on tal hambaid kokku 20. Nina jooksis tatti nagu alati hamba tuleku ajal ja sellepärast ma hambaid kahtlustama hakkasingi kuna midagi muud tal viga ei olnud ja hambad mingit moodi valu ka ei teinud (noh tegelikult ta ei näita kunagi välja kui suurtes piinades ta tegelikult on). Palavik tuli üheks päevaks kui hamba viimane nurk ennast välja pressis ja sellega asi lõppesgi.
Ma juba mõtlesingi et ei ole teine nii pikka aega haige olnud, no minu teada vähemalt 6 kuud, kuigi see hamba palavik nüüd küll haiguse alla ei lähe. 


7 comments:

 1. ee, väikelapsel peaks üldse kokku tekkima 20 piimahammast?
  endine Bradfordi blogija

  ReplyDelete
 2. siin siis infot ka, et mitte niisama lahmida :) http://www.hambaarst.ee/artiklid/72/hammaste-suhuloikumine/?hi=piimahambad

  ReplyDelete
 3. Hea et mu tahalepanu sellele juhtisid kuna lugesin jalle yle ja jah on ikka 20 hammast. See ei ole esimene kord kui ma hambaid valesti loen, noh tegelikult pean ju selle eest peaaegu voitlema et tal nii kaua suud lahti hoida kuna hambapesu ajal neid pestes lugeda kyll ei saa.

  ReplyDelete
 4. teine pilt on mönusalt muhe :-)

  ReplyDelete
 5. Millised põsed :)
  Emelinil on veel 4 hammast puudu (kõik4 tagumist purihammast). Ma ise ka mõtlesin, et vot see aasta tal nohu, mis ninast aeg-ajalt tilkus, polnudki. Aga siis tuli meelde, et sel sügis-talve-kevade perioodil pole ta ju ühtegi hammast ka kasvatanud :)

  ReplyDelete
 6. Parempoolne foto on väga hea! saada või kuhugi võistlusele.

  ReplyDelete
 7. See parempoolne on kuidagi v2ga Pete moodi:)

  ReplyDelete