Monday, 3 January 2011

UUEL AASTAL SUURE HOOGA

Ma olen peaaegu terve tänase päeva pööningul mööda saatnud. Sorteerinud asju ja pannud beebiriideid vaakumi kottidesse. Kuskile peab ju ruumi juurde tegema et uusi asju ära mahutada. Kuigi ma suutsin 3 suurt kotitäit asju ära andmiseks välja sorteerida ja nendele lisaks veel kaks öökappi siis mulle küll ei tundunud et kuskilt lisa ruumi juurde oleks tulnud. Mänguasju ja puzzlesid ning mänge on nii palju et terve pööning on nende all lookas. Ära ka ei tasu neid enne anda kui Greta on natuke vanem ja neid kasutada saab ning kes teab võib olla üks päev hakkan jälle tööle ja siis on mul kõike seda kraami uuesti vaja.

Selle üleval oleva jutule lisaks hakkan ma nüüd postitama sissekandeid kõikidest nendest inimestest keda me enne jõule nägime ja kingitustest mida (enam jaolt) Greta sai.
Kõik need inimesed on meie väga head sõbrad ja meil on alati ülimalt hea meel nendega kokku saada nii et jõuluajal nendega koosolemise vastu ei ole meil midagi. Küll aga oleme me otsustanud et järgmisel aastal paneme me viisaka stopi sellisele massiivsele kingituste laviinile, eriti veel nüüd kui Greta teab täpselt seda Jõuluvana asja. Oma pere ja sugulased jäävad siiski kingi andjate hulka nii et päris nulli me seda asja ei tõmba. Samuti kui keegi on vaevaks võtnud ja kingituse ise valmistanud ja tahtnud meile sellega hea meelt valmistada siis just sellised kingitused on kõige enam oodatud.
Ma proovin ka järgmiste jõulude ajal midagi ise meisterdada ja Gretale edasi anda ise tehtud asjade väärtust ja sellese pandud armastust. Ma arvan et tänapäevase kiire elurütmiga elus on oma tehtud asjad veelgi suurema väärtusega kui enne.

Ma loodan et kui ma siia selle kõik kirja panen ja piltidega tõestan siis on meil järgmiste jõulude ajal kergem oma otsusest kinni pidada.... ja teil meist aru saada.


1 comment:

  1. Ma ka jumaldan ise tehtud asju ... ja kui nutikaid asju tänapäeval lasteaedades ja koolides tehakse. Ma ei mõtle praktilist väärtust, vaid huvitav on mille peale tullakse ja mitte millegist tehakse ilusaid asju.

    ReplyDelete