Monday, 31 January 2011

LEID

Mulle nii meeldivad siinsed heategevus poes. Harva lahkun ma nendest ilma midagi ostmatta. Enamasti ostan ma sealt raamatuid, mänguasju ja vahel riideid Gretale.Gretale meeldivad ka need poed kuna seal on alati midagi huvitavat millega ta saab kohapeal mängida (näiteks mõned beebi kõndimistoolid või poiste action man või rattad jne, ühesõnaga selliste asjadega mida meil kodus ei ole). Täna poes käies hüppasime järjekordselt ühest sellisest poest läbi kust ma leidsin sellise ilusa kampsuni. Just sellise lihtsa mida ma olen unistanud et mu ema ehk talle kunagi teeks.
Kampsunil on vaja vaid lõngajupid sisse toppida ja nööp ette panna ning jääda ootama paar kuud kui see Gretale parajaks saab. Kampsuniga tuli kaasa veel 4 tokki sama värvi lõnga nii et kui ma tõesti suudan enneast ületada siis saaks hästi veel ka ilusa baretti lapsele kududa.


Kampsun koos lõngadega maksis vaid £3.50 nii et täitsa muidu. Nii et kui keegi peaks tulevikus küsima et kust ma nii ilusa kampsuni sain siis või öelda ilma valetamatta et see on isetehtud (kuigi tegijaks ei olnud mina :)

2 comments:

 1. Ma just mõtlesin, et miks sa selle kampsu "käsitöö" alla labeldasid :D :D :D
  Ma parem ei räägi millise kadedusega ma seda postitust lugesin. Ma pole heategevuspoes nii kaua käinud ja ei teagi kus nad asuvad. Ükskord oli mingisugune heategevus pood nv-l lahti, kus koguti raha Lõuna-Ameerika mingi projekti jaoks.. Aga millised kirved hinnad olid igal asjal!!!! (tooted olid käsitsi tehtud ning turustati läbi Bio& equal trading poe).

  4 tokki lõngaga saad sa rohkem, kui mütsi valmis ;) (sõltub kui suur on su tokk, mina pakun 50g?) u 200 g saad sa samasuguse kampsu valmis kududa ;) (ja veel Gretale paraja ka)

  ReplyDelete
 2. Just kontrollisin - kokku oli 5 tokki aga ainult yks nendest on terve ja sildiga (50g) teistest on natuke juba kasutatud aga ma arvan et vesti jagu ehk kyll.

  Ma ei ole kuskil teisel maal heategevuspoodides kainud aga need mis meie juures on on kyll ysna head ja odavad. Eks see oleneb ka mida just juhtub seal olema kui sinna lahed ja kuna ma kain neid igavusest ysna tihti siis ehk ka selleparast mul saak suurem.
  Meil siin yhel tanaval on neid koguni 5 tykki. Peamiselt saangi ma sealt kas manguasju voi laste/taiskasvanute raamatuid ja vaikelaste riideid.

  Tana just ostsin naiteks sellise lahtikaiva nelinurkse punutud piknikukorvi kuhu on hea kas Greta manguasju voi riideid sisse panna ja Gretale kaks vaikest puust nukukest kellel oli terve hunnik riideid kaasas ja seda koike 1 naela eest. (Poes maksavad vahemalt 15 naela ringis).
  Homme lahen jalle kuna mul on plaan sulle sealt midagi kasulikku osta :)

  ReplyDelete