Thursday, 13 January 2011

HELP NEEDED

Kas keegi tark oskaks öelda kuidas oleks võimalik saada blogi peatsis olev pilt kitsamaks (peenemaks, lühemaks, väiksemaks)?
Või kuidas oleks võimalik oma fotot panna blogi põhjaks?
Mul käib juba pea ringi sellest suurest värvi valikust ja üldse olen ma selline inimene kellel võtab aega harjuda igasuguste muutustega ja kes parema meelega turvaliselt vana rada edasi läheks.
Tahaks siiski julguse kokku võtta ja asjaga ühele poole saada.

5 comments:

 1. Siin on hästi palju erinevaid õpetusi blogi disaini kohta, äkki leiad midagi kasulikku.
  http://www.adorigraphics.com/2008/07/tutorials.html

  ReplyDelete
 2. Pole Bloggeriga ammu juba tegemist teinud, aga peaks olema voimalik ju mingis pilditootlusprogrammis masthead just nii suureks teha kui vaja... Seda kuidas pilti taustaks saada pole uurinud... ja eriti ei meeldi kui teksti taga voi kulgedel virr-varr on :)

  ReplyDelete
 3. Kui fotost kitsama riba väljalõikamine ei aita, siis võib olla asi selles, et valmis template, mida sa kasutad, defineerib ise default päise mõõdud ning neid saab muuta siis käsitsi selles "keeles", mida antud template võimaldab (HTML, CSS, Java...).
  Samamoodi "käsitsi" saab vahetada ka tervet tausta, selleks pead dashboard'i sigrimigri keskelt üles leidma need õige d tag'id, mida muuta.

  ReplyDelete
 4. Nii et yhesonaga IT inimeste too...pean siis jalle oma mees piinama hakkama :)

  ReplyDelete
 5. Foto kitsamaks crop'imine küll "pika patsi" olemasolu ei eelda, seda saab teha isegi ülilihtsas programmis, mis on sul arvutiga kaasas ehk Preview's.

  ReplyDelete