Sunday, 23 January 2011

EESTI HÕNGULINE NÄDALALÕPP

Kui keegi ei ole veel näinud Liina uut soengut millest ta siin mööda minnes mainib siis olege lahke, teie ees täies hiilguses. Minu meelest sobib täiesti hästi ja ma arvan et ta hakkab nüüd tänu minule saama telefoni kõnesid seoses laste 'party entertainer' tellimustega. 

Ühesõnaga käisid meil laupäeval sõbrad külas. Ütleme nii et minu sünnipäeval kuna mulle toodi ime armas kingitus... mida ma teile täidetul kujul natuke hiljem näitan ;)
Meile väga meeldib kui meile külla tulnud inimesed ennast koduselt oskavad tunda ja julgelt ise istuvad kuhu soovivad või diivani peale kerra tõmbavad ning laualt toitu pakkumatta juurde võtavad, boonus punktid veel selle eest kui ma peaksin leidma kellegi köögist näppudega kooki söömast :)
Gretale meeldib ka külalisi vastuvõtta kuigi toidu ja mänguasjade jagamisega on natuke veel raskusi...eriti toiduga.
Enamalt õnnestub tal ka oma tahtmine saada
ehmatades omi kaaslasi pealetükkimisega 
Õnneks mida noorematega on tegu seda kiiremini vist kõik unustatakse. Peale selle kellel on tahmist toitu külmaks lasta.
Mida kell kaugemale tiksus seda tormilisemaks Greta läks kuna oli vaja ju võidelda selle suure une vastu mis vägisi maha tahtis murda
Sel ajal kui Pete Oskari pead oma trikkidega hulluks proovis ajada
helistas Greta kahe telefoniga päästeteenistusse
Päästeteenistus tuletas meelde et kuidas siis nii et pidu juba mõnda aega käimas aga I-Phone-iga ei olegi veel keegi mänginud 
Tulemus oli selline


Et teile valet muljet ei jääks siis luban et suurema osa ajast siiski mängiti (ja kallati rosinaid pakist välja) samal ajal kui mina suure suuga teatasin et käisin Jamie Oliveri restoranis erilist delikatessi söömas (loe testicles)
Kui külalistel oli aeg koju minna siis õnnestus Gretal Oliverile auk pähe rääkida ja teda natuke keerutoolis keerutada


ning pärast isegi vaikselt ennast tema kõrvale pressida ja proovida ta käevangu haarata.
Vot selline mõnus laupäev oli meil ning kui te tahata näha korraliku kvaliteediga pilte siis vaadake siia


Pühapäeval käisime me aga ise ühel teisel blogi eestlasel, Katarinal, külas. Kaamerat kaasa ma kahjuks ei võtnud kuna otsustasin kordgi sündmuselt ise kohal olla ja mitte poolest ajast kaamera taga veeta (tore oleks küll olnud paar pilti teha aga eks siis järgmisel korral).
Greta oli täielikus elemendis kuna külas oli nii moodne beebivanker kui ka mitmes suuruses beebisid ja klavereid ja isegi kiiguhobu et ta vahepeal ei teadnud mida võtta ja mida jätta. Mina sain lahkelt kaasa paar eesti keelset lasteraamatut Gretale lugemiseks ja nüüd ei jaksma ma homset päeva ära oodata et lugema saaks Gretaga hakata.

Nii et igat meeldiv nädalalõpp

6 comments:

 1. No see on alles hea kokkuvote toredast paevast! Ja ara muretse, ma luban et kain edaspidigi teie juures olles koogis nappudega kooki soomas :)

  ReplyDelete
 2. P.S. Kas mul oli selle esimese pildi peal koogitukk veel kurgus, et mu suu selliseks on photoshopitud? Voi mul ongi selline uheltpoolt kandiline suu?!?! :D

  ReplyDelete
 3. Super armsad pildid, siis noorematest kui vanematest:)

  Liina ja Pete saaksid yhise entertainment company k2ima panna.

  ReplyDelete
 4. LJB, Just just selline kandiline suu sul ongi - kuigi kui aus olla siis mina kyll ei nae kus seal see nelinurk on :)

  ReplyDelete
 5. Juba Liina blogis màrkasin Greta vahvaid patse :) Ilus!

  Emeliniga ei teinud me eestis kuu aega patse ning nùùd ta hakkab vinguma juba siis kui kammi nàeb. Kùllap viimane kord kammides sai ta haiget ka - mis ta siis topib moosiseid kàsi juustesse :)

  ReplyDelete
 6. Ilusad pildid ja vahvad koosviibimised teil.
  Katarina juures olemise pilte oleks ka jah hea meelega vaadanud :)

  ReplyDelete