Wednesday, 5 January 2011

4 LUUK

Kui eelmise postituse pere juurest lahkusime siis otsustasime ruttu ka Jenny ja David-i juurest läbi hüpata ja neile häid jõule soovida ning kingitusi jagada. Neid inimesi tunnen ma ka juba vähemalt 10 aastat ja Pete loomulikult peale seda kui minuga tuttavaks sai. Praegu on Pete aga nende mõlema isiklik IT- mees kes nende arvuteid korras hoiab ja hätta jäädes abistab.
Jälle on tegu äärmiselt meeldivate sõpradega.
Jenny maja on alati olnud mu unistuste maja. Just selline mitte liiga suur ega liiga väike vaid parajalt paras. Lume rüpes näeb see veel eriti ahvatlev välja....aaaaaaa.....Peaks vist ikka euromiljon lottot mängima hakkama.
David on selline suur, mõnus aga väga isepäine mees. Näiteks kutsub ta Gretat juba sünnist saati GRIITAKS. Sellel ei ole üldse vahet kui meie ütleme et tegu ikka Gretaga kuna tema jaoks on ja jääb Greta ikkagi Griitaks. Noh meie poolest olgu siis nii aga hirmsasti ajab naerma küll.
Kingituseks sai Greta ühe haukuva väikese koerakese, mina sain aga imeilusa mandariini puu.

1 comment:

  1. Meie mängime lotot iga nädal. Vahetult peale jõule võitsingi 64,- krooni. No piletiraha sain tagasi ja natuke peale ka. Aga kes ei mängi see ei võida :D

    ReplyDelete