Tuesday, 4 January 2011

1 LUUK SÕPRADE-ADVENT-KALENDRIS

Kasiat ja John-i olen ma tundnud sellest ajast peale kui ma Inglismaale kolisin. Nende esimene laps oli siis Gretast natukene noorem, nüüd aga noor naine. Nad elavad meist 10 minuti autosõidu kaugusel, kohas kus ma oma siinset elu alustasin. Hämmastav et ma olen oma eluga väikese ringi peale teinud ja peaaegu samasse kohta ise elama asunud kust kunagi alustasin.
Vahelduseks nii tore kui keegi teine ka pilte teeb ja meile saadab. Nii õnnestub meil kogu perega ühe pildi peale saada. Jõulukink oma ette
Seal oli kaks kassi ja nagu arvata võis siis Greta jooksis kogu aeg nende sabas suure maja peal ringi. Kingituseks sai ta suure karvase koera käpiknuku kuigi ta ise oleks parema meelega ühe nendest kassidest koju kaasa võtnud.

2 comments:

  1. Sophie vaatas neid pilte ja teatas: "Kiisu ja Sophie!"

    1) Tal on samasugune kleit. 2) Ta on viimasel ajal palju enda "noorpõlve" fotosid vaadanud ja mõnel pildil selles vanuses on Gretaga üpris palju sarnast :)

    ReplyDelete
  2. Ma yldse ei imesta kuna vaata kuidas nad siin olles kahekesi tegutsesid. Greta ei ole kellegiga ei enne ega parast nii magneetiliselt klappinud....voi salaja trepist ylesse hiilinud :)siiamaani ajab see seik mind muigama.

    ReplyDelete