Thursday, 2 December 2010

TIIBU OLEKS VAJA

Nii, ma siin nüüd nuputan kuidas ma üksinda pööningule saaks jõuluasjade järgi minna ilma et ma sealt alla kukuks ja et ma pärast ikka tagasi alla ka pääseks.
Mul on Petega selline kokkulepe et ma ei tohi salaja üksi päeval kodus olles pööningule ronida. Toas võin ilma küsimatta tapeeti vahetada või seinu värvida või mööblit ringi tõsta aga pööningule ei tohi üksi minna.

Pete aga ei tule koju ka täna öösel ja mina lihtsalt ei suuda enam oodata. Palusin ja palusin ja lõpuks Pete ütles et kui ma mingi mooduse sinna turvaliselt minekuks ja tagai tulekuks välja nuputan siis võin ma seda teha.

Ma sii nüüd siin nuputan...

3 comments:

 1. Mis vark on? Oled ju tubli Eesti naine! Kai seal pooningul ara ja asi korras. Mina kain, ma oletan, et teil on sama susteem, et teed luugi lahti ja tombad redeli alla...

  ReplyDelete
 2. Well, you are wrong.
  Olen tubli Eesti naine kyll aga asi on selles et redel ei ole yleval vaid hoopis all. Mina pean sealt madala redeli pealt end pooningule hypitama (ylakehaga ylesse tombama) ja siis seal paari cm vaba ruumi peal end kastide vahel manooverdama.

  Pete tavaliselt hoiab redelist alt kinni kui ma pooningule punnitan ja siis sealt parast alla hyppan... Yleval peab peaaegu roomama kuna katus loikab pahe.

  Nii aga mul juba asi tehtud. Pidasin turvaliseks et kui ma telefoni kaasa katusele votan ja alt ukse lukust lahti jatan siis kui juhtun sinna kinni jaama ( kui redel peaks alla tulles eest ara kukkuma jne) siis helistan Petele ja tema helistam meie naabrimehele kes siis tuleb ja mind sealt katuselt alla tirib. Gretal soovitasin ma kogu selle aja jooksul rahulikult magada.

  Onneks ei pidanud ma kedagi oma tegemistega tylitama ja voin tana ohtul Gretaga maja dekoreerima hakata :)

  ReplyDelete
 3. Tubli Eesti naine!
  Pidin ka soovitama et kutsu naabrimees appi :)

  ReplyDelete