Tuesday, 14 December 2010

JÕULUVANA TÖÖKODA

Meie maja on tõeliseks jõuluvana töökojaks muutunud ainult selle vahega et päkapikke on meil siin vaid üks (MINA) ja kes töötab 10ne eest. Vahepeal ma imestan et kuidas mu keha veel üldse suudab ennast üleval hoida kuna minul on juba ammu võhm väljas ja olen enda meelest ammu alla andnud.

Greta on ka hommikust õhtuni kui elektrilöögi all. Ma ei tea kas tõesti on suureks süüdlaseks see hommikune väikene sokolaadi plönn või on ta läbimas (loodetavasti ikka vaid läbimas) mingit faasi kus selline käitumine on ettenähtult normaalne. Mõnikord me Petega ei tunne teda üldse ära ja vaatame kui ilma ime. Viime teda nüüd ekstra õhtuti välja külma kätte jalutama et tal võhma välja peksta aga no ma küll mingit vahet ei näe, magama minnes keerleb edasi nagu oleks ekstra patareid sisse pannud.

Noh aga eks kõik on ju teistmoodi ka praegu ja mul endalgi selline jõulu eelne stress et ei ole ime siis et laps hakkab hulluks minema. Kui ta vaid teaks et alates homsest saab ta iga päev ühe (laupäeval isegi 4 )erinevat kingitust kuni jõuludeni välja ja veel terve hunniku pärast seda siis ta kindlasti arvaks et tema ongi siin majas Kuningas (õigemini vist Queen) ja ei kuulaks enam üldse sõna.

Täna ma pidain talle altkäemaksu maksma et ta mõnedele jõulukaarditele alla kirjutaks. Ok, tunnistan et neid oli ka üsna palju ja et paar esimest ta tegi hea meelega aga kuna ta meil on selline vabakutseline kunstnik siis loomulikult tahtis tema iga kaardi peale nime kirjutamise asemel oma kunsti arendada ( mida ma ka kohati lubasin ja innustasin) ja enam jaolt ikka sinna kohtadesse kuhu kohe kindlasti ei oleks kõlvanud. Nii ma siis lubasingi tal telekat vaadata et ma ta käed oma valdusse saaksin....ja pärast jätsingi ta teleka hooleks pikemalt kui ta kunagi enne on olnud kuna mul LIHTSALT oli vaja kõik jõulukaardid ära kirjutada ja posti saada enne kui õhtu käes.

Nüüd on jäänud veel terve nädal kostitamisi ja külas käimisi ilma mingi pausita ning siis algab suur kohvrite pakkimine (jälle ainult minu töö siin peres). Kõik oleks ju väga tore kui vahepeal saaks kas või päevakese lihtsalt nii sama olla ja hinge tõmmata, siis võiks täitsa jõule nautida, praegu aga ei jõu ma Jaanuari ära oodata.

Jooksen nüüd ruttu piparkoogi tainast rullima.......

3 comments:

 1. Ei kadesta sind ... Jõudu ja jaksu et jaksad jõululaupäeval jõuludest ka rõõmu tunda.

  ReplyDelete
 2. Ma mõtlesin, et iseendast kirjutasin :D Aga näed, hoopis sina kirjutasid endast :D

  Ehk siis meil on majas sama trall ning nädala pärast peavad juba kohvrid ka pakitud olema :D ning kõik sugulased nähtud. Oeh

  Ma ka jätsin oma abilise Lotte multikat vaatama, sest ma ka pean ühe projekti siin ära lõpetama ENNEM jõule. Paar päeva veel ning ehk siis saab see väike abiline ka emmega mängida :P

  Kuna ja kauaks te Eestisse lähete? (tln-sse?)

  ReplyDelete
 3. Hea kuulda et mul on kaasosalisi...ja see et ka sina oma lapse Lottet vaatama panid annab kohe üsna palju lohutust :)

  ReplyDelete