Thursday, 9 December 2010

IT REALLY WORKS

Lugesin kuskilt et kui sibulat hakkides küünal hakkimislaua kõrvale põlema panna siis see väldib pisaraid. Mulle on sibula hakkimine just nende pisarate ja kipitavate silmade pärast väga vastu meelne ja kui ma seda lugesin otsustasin kohe katsetada kas vastab tõele.

Ning tõesti ei mingeid pisaraid.
Proovige ise. Eriti lihtne praegu jõulude ajal katsetada kui maja küünlaid täis.

PS. Tänud kõikidele piparkoogitaina retseptide jagajatele. Kui ma IKEASt tainast ei saa siis vist võtan julguse kokku ja asun selle suure katsumuse kallale.

6 comments:

 1. Pean proovima, ma tavaliselt nutan kohutavalt...

  ReplyDelete
 2. me nutame emeliniga koos :)

  ReplyDelete
 3. Peale seda kui me selle kyynla triki avataime hakkab Greta iga kord HAPPY BIRTHDAY laulma kui mind jalle kyynlaga koogis sibulat hakkimas naeb...nii et meil on siin pea iga ohtu kellegi olematu synnipaev.

  ReplyDelete
 4. Kas tõesti paljas küünal aitab? Vanasti öeldi, et lahtise tule juures peab hakkima, nt pliidisuu ees.

  Proovi ikka ise piparkoogitainas teha, kindlasti tuleb odavam ja maitsvam kui Ikeast ostetud.

  ReplyDelete
 5. Pisaratest pääastab ka (või vähendab) kui nuga koguaeg külma vee kraani alla kasta. Aga minul hakib sibulat Tupperware sibula hakkija :)

  ReplyDelete
 6. Jah toesti paljast madalast kyynlast taitsa aitab. Naiteks samas korval olev gaasipliidi tuli aga pisaraid ara ei hoia.
  Seda kylma vee alla kastmisest olen ka kuskilt kuulnud aga noh seda teha on ju palju tylikam ja aega noudev. Olen ka vahel sibulat hakkinud selle purustajaga millega enne Gretale beebitoite tegin aga mulle ei meeldi kui sibul nii hirsasti hakitud on et mahl peaaegu valjas.

  ReplyDelete