Sunday, 19 December 2010

HEAL LAPSEL (ISSIL) MITU NIME

Pete pani eile öösel Gretat magama.
Greta tahtis et issi talle taguotsale patsutaks aga Pete tavaliselt seda ei tee kuna tal ei ole kannatust yle Greta voodi ääre ennast küürutada (mina olen see kes seda teeb). Greta proovib igasuguseid nippe et kas Pete sülle saada või siis issi lihtsalt kõrval olevalt voodilt püsti meelitada. Pete aga jääb endale kindlaks ja käsib Gretal vaikselt lamada.
Lähebgi paar minutit mööda kui Greta on rahulikult ja vaikselt paigal.
Siis aga kostub voodist vaikne sosistamine
ISSI,
paar sekundit vaikust ja siis
PETE,
DADDY!

Proovi sa siis mitte naerma hakkata ja sellisele nimekirjale mitte reageerida, eriti kui me isegi ei teadnud et teab et issi nimi on Pete ja daddiks ei ole ta ka Pete kunagi enne kutsunud.

6 comments:

 1. Te ei tea pooli asju mida Greta teab :D

  ReplyDelete
 2. :D

  Me votsime Oliveri voodil kuljed ara, sest just see ule vorede kuurutamine vasitas ara. Nuud on palju kergem talle oosel pai teha :)

  ReplyDelete
 3. Meie võtsime ka ühe külje ära ning lükkasime Emi voodi vastu meie voodit :)

  Mina olen ka emme, mamma ja Aineeeee :D Kui aga keegi ütleb Emanuele, siis laps jääb tumma näoga otsa vaatama. Muidu papaa ja issi on meil igapäevaselt kasutusel.

  Meil ka Emi teeb igasuguseid naljakaid trikke m agama jäädes, aga need on nii armsad :)

  ReplyDelete
 4. Meil ei ole plaanis veel voresid ara votta kuna me tegelikult kyyrutame yle vorede vaga vahe aega. Greta magab omas toas nii et meie voodi korvale ei paase ta mingil juhul oma voodiga :) ( ega ka ilma) ja enamuse oodest magab ta ohtust kuni kella 6 hommikul yhte jutti.

  6st alates saab ta piima ja siis magab minuga tema toas olevas suures voodis kuni kella 8.30ni
  Nii et kurta ei saa vaga :).....peale selle kirjutamist asjad loomulikult muutuvad nagu alati peale siin kirjutamist.

  ReplyDelete
 5. Egas Emelinigi on ju pikk ja ühte jutti magaja olnud vaat, et sünnist saadik, aga meie pooldame co-sleeping-ut. Lihtsalt, kui ta tahab meie juures magada, siis ta teab, et ta on alati teretulnud ja oodatud :) Magame me 21-9:30ni ilma kordagi ärkamata. Vahest hommikuti ronib ta oma voodist meie voodisse, tuleb minu juurde ning musitab mind kuniks üles ärkan. Või ütleb tasakesi: "Emme, lahti" (ta magab magamiskotis). Või teeb potisignaali :D

  Mingi kuu aega tagasi Manuel ütles mulle, kuidas ta oli Emelini pead silitanud ning kui ta järgi jättis, hakkas Emeline kordama: "iluuuu, iluuuu, iluuuu..,," ning jättis järgi siis, kui Manuel jätkas juuste silitamist :)

  ReplyDelete
 6. Teie puhul olek siis just sobinud kui Emeline oleks selline laps kes oosel natuke ylesse arkaks et siis sellest co - sleepingust eriti osa saada.
  Ning teil seal pool magedes on ohk ka juba elline et see kohe kutsub magama (Greta magas ka seal vaga hasti).

  Greta magas meie juures kui oli vaike beebi ja omas voodis meie toas kuni 6 kuuseks saamiseni.
  Siis otsustaime ta oma tuppa panna kuna meiega samas toas magamine hairis teda - ta on meil ju kerge magaja. Omas toas magab ta palju paremini ja voib olla kui me uuel aastal uued aknad saame siis on ka hommikust myra vahem ja ta magab yhte jutti pikemalt (loodetaasti mitte 9ni valja kuna siis me jaaksime igale poole hiljaks :)

  Praegu ei taha ta meie voodis magada ka siis kui me seda talle pakuksime, valjaarvatud kui oleme kuskil kylas jne.
  Meile koigile sobibgi just selline variant ja Greta teab et kui ta meid kutsub siis me alati tuleme kohe ja ei lase tal seal nutta.

  Aga kui mulle keegi sellist Emeline magamisega last pakkuks siis ma votaks kohe hea meelega isegi kaks :)

  ReplyDelete