Wednesday, 1 December 2010

BYE BYE SNOW

Pete veetisgi öö ühes viletsas hotellis mis tegelikult maksab 29 naela öö aga eile küsiti selle toa ees 70 naela. Lund tegelikult ei ole palju aga kuna ta töökoha juures on suuremat sorti mägi mis loomulikult väga libedaks läks siis see põhjustas suure ummiku. Üks tuletõrjeauto libises risti üle tee ja siis paar inimest ja tuletõrjuja olid proovinud seda sealt teeäärde lükata nii et teised autod mööda saaksid.
Oeh, no ei ole võimalik seda lund siin nautida kui koguaeg peab muretsema kas mees jõuab koju või tööle või hotelli. Kõige hullem on see libisemine. Eile ta juba libises ühele autole tagant sisse, õnneks väga kergelt. Nüüd tuleb loota et teine auto ei vaja parandamist kuna muidu läheb meie autokindlustus jälle paari saja naela võrra kallimaks.

Nii et meie oleme oma lumememme ära teinud ja meie pärast võib talv nüüd tagasi põhjamaadesse minna.

7 comments:

 1. Jama, et lumesadu Inglismaal inimeste elu segi lööb.
  Aga siit tegelikult äriidee- keegi võiks hakata talvekumme Inglismaal müüma. Kas just naelkumme, aga lamellid oleks ka vast ok. :)

  ReplyDelete
 2. Saa aru et selle paari päeva pärast ei hakkaks siin keegi kumme vahetama. See toimiks vaid kui see oleks seadusega ettenähtud kuna aitab sellest kui 10st autost 1-le neid ei ole ja ongi juba ummik, õnnetus jne.
  Kõige suurem probleem on suured veoautod. Neid on praegu 100de viisi mootoriteel seismas.

  ReplyDelete
 3. hakkab j2lle peale:) Meil v2hemalt t2na k6ik toimib ja eilegi sai vanaema Sunbury'st siia ja tagasi kiiresti.

  ja koolid t00tavad:)

  Mulle saadeti selline link, mis selle lume asja laulu on pannud: go to 12.35 minutes for a song about the British and snow.

  http://www.bbc.co.uk/iplayer/episode/b00w243n/The_Now_Show_Series_32_Europe_faces_the_music_with_special_guest_Jon_Culshaw/

  ReplyDelete
 4. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 5. Küll on hea Eestis elada, pole siin maavärinaid, ega uputusi ja väike lumi ka ei löö elu sassi :D

  ReplyDelete
 6. heh, katarina, see oli kyll hea :D
  siin on ainult laul
  http://www.youtube.com/watch?v=YQhDlbqY2RM
  selleks võiks saada siinne talvehümn


  aga ma võtan asju nii nagu nad on, ikkagi juba teine kolmas aasta selline paanika.. sellega juba harjub ju.. kui ma ykskord kondid murran, siis ma vist enam nii tolerantne ei ole :S

  ReplyDelete
 7. Jah täitsa hea laul :)
  Nii kaua kui see lumi Pete toole minekut takistab nii kaua me sellest lumest taiehingega kahjuks roomu tunda ei saa ja paris ykskoikselt asja votta ei saa.

  Veab neil kes lepinguga tool ei kai nemad saavad ju paevad vabaks ja raha ei kaota ka...aga oues on ikka lapsega nii monus lumega olla. Kas voi kogu aeg oleks kui laps vaid vahepeal pyksi ei pissiks :)

  ReplyDelete