Monday, 6 December 2010

ADVENTKALENDRID

Kuna Greta oskab nüüd nii eesti kui ka inglise keeles kümneni (välja arvatud 8 ja 9 mõlemas keeles) lugeda siis on nende kalendriluukide avamine eriti lõbus tegevus.

Tegelikult on meil veel üks piltidega adventkalender mida avame õhtul enne magama minekut.
See on selline vanaaegne jõuluvana meistrituba kus jõuluvana mänguasju meisterdab (ju siis sel ajal kui ta veel päkapikke selle tarvis ei olnud endale palganud). Iga luugi alt tuleb pilt ühest mänguasjast mis jõuluvana kingikotti pannakse.
Selle ostsin mina talle kuna ma ei teadnud et Pete emal on komme igal aastal väikestele lastelastele jumalateemaline kalender osta. Õnneks et ma valisin siiski just selle jõuluvanaga kuna ma tegelikult oleks tahtnud beebi Jeesusega kalendrit talle soetada aga juhtu just nii et poes ei olnud sellist mis mulle meeldinud oleks. See granny ostetud on aga väga ilus ja kuna tegemist BEEBI Jeesusega siis loomulikult on Greta sellest väga sissevõetud, plus seal on veel üks kassike ka nii et elevust kui palju.

3 comments:

 1. Oooo, ennem magamaminekut sokolaadi :))

  Väga tubli, et numbreid öelda oskab! Emeline mängib siin ka issiga peitust ning omaette sositab midagi ja siis karjub "tietsiii" (it keeles dieci, kümme) ja järgmisena "siiin!" :D

  Meil on ka kalender, ainult üks ja winni puhhiga, kellest emelinil pole õrna aimugi :) seletame talle, et kalendril on mõmmi ja notsu... ja sokolaaditükk on ka palju väiksem :)

  ReplyDelete
 2. Ei, ei ime pisike sokolaadi plönn on vaid selles Peppa kalendris, teised on vaid piltidega.
  Sellised et kui luugi teed lahti siis on seal pilt. Mulle just need pildiga hullult meeldivad. Kui meil Gretat veel ei olnud siis oli mul endal igal aastal just selline piltidega kalender.

  ReplyDelete
 3. heh, ja ma ei teadnuki et pildiga kalendreid on ka (noh, ma pole ju ise seda kunagi ostnudki!)

  :)

  ReplyDelete