Sunday, 28 November 2010

VÄRVILISED HETKED

Pärastlõunane jalutuskäik Virginia Water Novembri alguses.4 comments:

 1. Meil jäid säändsed värvilised lehed nii puudel kui ka maas sel aastal üldse nägemata. Aga vähemalt näen su piltidelt :)

  Muretsesid omale tripod-i? (veepiltide jaoks) :) (ega vist käes ei saagi säändseid pilte teha, oh ma proovisin :D)

  ReplyDelete
 2. Ma kasutasin meie vana tripod-i mis kyll ei ole koige parem. Pildid ei tulnud koige paremad kuna Greta jooksin ringi ja oli kas vette tormamas voi siis minu kaamera juurde.

  Mul on plaan korralik tripod osta aga kuna see on ysna kallis siis ma alles motlen et ka osta voi mitte. Ma arvan et ma spetsialiseerun rohkem portreede peale kui landscape nii et ma ei teagi nyyd kas osta praegu voi hiljem voi...

  Ma jain ka tegelikult nadala hiljak nende koige ilusamate varviliste lehtedega kuna sel aatal olid eriti ilusad lehe varvid. Siis tuli tuul ja vihm ja nii varvid kui lehed olid paari paevaga lainud.

  Muideks miks sa vahepeal Reine oled?

  ReplyDelete
 3. A mille sa Alice oled ? :)

  ma vahepeal ei viitsi end googelisse logida (ma pean iga kord sisse logima, nii tüütu), seega kasutan oma pärisnime... muidu läksin pseudo pääle üle...üks tähevahetus ning tähendab kuningannat :)

  ReplyDelete
 4. Aa selge :) Ma vahepeal arvasin et sa oled kogematta valesti kirjutanud :D

  Alice on taiesti juhuslik kuna kui ma blogimist alustasin ja neid registreerimisel vaja minevaid lahtreid taitsin siis mul ei olnud mingit ylevaadet voi teadmist kuhu mingi nimi laheb voi kui avalik kogu asi on seega juhtus nii et see tuli minu nimeks siin.
  Parast pole olnud aega voi viitsimist seda vahetada :)

  ReplyDelete