Saturday, 27 November 2010

PILDIKE SÜGISEST

Ma vaatasin et mul ei olegi siin blogis õigeid sügise pilte sel aastal. Meile lubatakse lähiajal lund nii et ma nüüd postitan ruttu paar värviliste lehtedega pilti enne kui maa valgeks läheb.
Novembri alguses käisime Oliveri sünnipäeval. Tema maja juures olid sellised suured lehehunnikud ja õhus oli sellist korralikku ja armast lehehõngu...
Ma hakkasin üks päev mõtlema et kolm viimase aasta jooksul on Inglismaal talved aina külmemaks läinud. Minu 17 aasta jooksul siin on ainult 2-el viimasel aastal korralikku lund olnud. Sel aastal on Novembri kohta ka juba tõsiselt külm ja kui hästi läheb siis on ka kohe kohe esimene lumi Londonis maha tulemas.

2 comments:

 1. Kas need digifoto-kursused olid kasulikud vöi piisaks kui möne öpiku vötaks, mis tutvustab kaamera vöimalusi.
  Ostsin endale Samsung wb 5500 ja ega nûûd enam öpetusvihikut kaasas ei ole nagu mu vanal kaameral.
  Kauneid jöule!

  ReplyDelete
 2. Vabandan et ma ei ole ikka veel saanud aega oma fotokursusest eraldi kirjutada. Plaanis siiski veel on.
  Ma ei oska otseselt sulle soovitada kas kursus oleks parem voi kas raamatust ei aitaks. Mina isiklikult eelistan alati kursust kuna siis ma saan vastuseid kysimustele mida ehk raamat ei oska vastata, samuti on kursus kui osa praktikast.

  Minu kursus ei olnud vaid digi kaamera kursus vaid SLR (ehk siis eesti keeles vist peegelkaamera)kaamera kursus mis on tavalisest digikaamerast natuke keerulisem.
  Ma natuke imestan et su kaameral ei olnud 'opetusvihikut' kaasas kuna igal uuel kaameral peak see olemas olema. Ma arvan et juhul kui oskad inglise keelt siis leidub opetavat infot ka internetis.

  Kauneid joule teilegi :)

  ReplyDelete