Thursday, 25 November 2010

KIIDULAUL NHS-le

Täna hommikul, just kui olin Gretaga võimlemis trenni minemas, helistas Greta allergi arst haiglast. Mitte see tädi kes testi tegi vaid see kes meid seda testi tegema saatis. Ma algul arvasin et helistab kuna tahab meie arsti aega muuta aga EI. Tema helistab et küsida KUIDAS GRETAL LÄHEB!...ja seda sõna otseses mõttes!
Ma tean küll et kõik koguaeg kurdavad et meie kohalik NHS (riiklik arstiabi) on nii vilets ja alati peab pikalt ootama või ei ole teenistus hea aga no kuulge, mina küll midagi paha ei saa öelda nende kohta...kui vaid ehk seda et selle telefoni kõne pärast jäime võimlemis tundi hiljaks.

5 comments:

 1. Sama siin, et lastehaiglast on tagasi helistatud ja uuritud tervise järele.

  ReplyDelete
 2. vau... meiega pole seda imet veel juhtunud.

  ReplyDelete
 3. Tegelikult on see meil ka juba teine kord aga noh esimene korsd oli siis kui ma Greta imiku eas turvahallist porandale kukutasin ja voib olla et siis nad lihtsalt tahtsid kontrollida et ma ikka korralik ema olen :)

  ReplyDelete
 4. mul pole NHSi kohta ühtegi halba sõna ütelda. täitsa armas neist, et küsisid ja kontrollisid :)

  ReplyDelete
 5. see on tore, kui nad huvi tunnevad.

  Endal pole sama kogemust jagada. Pigem vastupidi. Poeg pidi 3k p2rast uuesti k6rvu kontrollima kutsutama (ise ei pidanud midagi tegema), aga kontrollist juba poolaastat m00das. ei kippu ega k6ppu. Nii et ikka vana rada - Eestis k2ies arstide juurde.

  ReplyDelete