Monday, 15 November 2010

ESIMENE TEATRIS KÄIK

Novembri alguses oli meil siis lõpuks see au minna vaatama Peppa Pig Show-d. Õnneks oli show kogu seda piletite tellimise jama väärt ja minu suureks üllatuseks tuli välja et meil olid üli head kohad. Mulle igal juhul meeldis kogu etendus nii väga et kohati võttis isegi silmad märjaks. Greta istus esimese osa kui kivistunud mu süles ja näris oma sõrmi. Vahepeal juba mõtlesin et kui kohe vaheaega ei tule siis sööb kogu käe ära. Õnneks siiski seda ei juhtunud aga kui vaheaeg tuli siis hakkas Greta kõva häälega nutma ja MORE, MoRE nõudma. Seletasin siis talle et Peppa läks vahepeal pissile ja kohe varsti tuleb tagasi. Etenduse lõpus, jumal tänatud, lehvitasid ja ütlesid head aega kõik tegelased juba ette nii et kui kardinad alla lasti siis pääsesin vaid väikese pettumus purskega ja maas lamamisega.
LOOMULIKULT müüdi teatris igasugust Peppa Pig nänni, millest oli raske kõrvale hiilida. Üks asi on see et Greta põrssast vaimustuses on aga mina olen ju ka ning sellepärast oli see nännist eemale hiilimine eriti raske. Kõikide laste lemmik näis olevat see värviline tulede tuulik mille varre küljes siis kas George või Peppa olid. 7 naela maksis mulle see masin, 7 naela! Jumala röövlid aga noh tahtsin midagi mis Gretale pärast teatris käiku meenutab ja seega ohverdasin selle raha neile. Paari päeva pärast õnnestus Gretal selle toru seest juhtmed välja närida ja kogu kupatus ootab nüüd Pete toas kas parandamist või siis ära viskamist....
Kujutage siis ette peresid kellel on 2 või kolm last ja kes kõik midagi saada tahavad. Nägin mitut sellist peret kelle lapsed nendega ringi jooksid. Üks nendest nägi nurgas olevat jäätisetädi ja tahtis kohe ka jäätist saada mille peale isa väga range häälega ütles mitte mingi juhul ja hakkas silmi pööritama.

Lahkudes oskasid kavalad teatritöölised veel lastevanematelt viimast võtta ja müüsid Peppa pig õhupalle, noh neid selliseid ilusaid ja värvilisi mitte neid tavalisi täispuhutavaid. Jälle olin ma nende ohvriks langemas kuna Greta ju jumaldab õhupalle ja juba ta oligi märganud neid ja oigas vankris palli, palli. Panin juba käe taskusse kopikate järele aga ÕNNEKS ei olnud mul küllaldaselt sularaha järgi. Pärast ma nägin kuidas paar last need kogematta käest lasksid ja kuidas nende 4 naela rõõmsalt taevapoole lendas.

12 comments:

 1. J2rgmine kord on n2nni osas juba lihtsam sydant k6vaks teha:)

  ReplyDelete
 2. Kui tegu ei ole jälle Peppa Pig-iga siis kyll :)

  ReplyDelete
 3. Teatrites käib jah koorimine täiega, võta kasvõi kavahinnad ja jäätisetops on kaks korda kallim kui mujal. Aga peaasi, et etendus meeldis. Kas teil lastele klassikalise muusika kontserte ka tehakse? Šotimaal RSNO annab Children's Classics raames aatas 4 konterti, mis on nii laste kui ka vanemate seas väga populaarsed. Lapsed saavad kaasa lüüa ja puha.

  ReplyDelete
 4. Ja jah, ma ju taitsa unustasin et ma maksin 5 naela selle tobeda kava eest ka veel. No see oli kyll taitsa jama. Peppa ajakiri mida poest saab osta on poole odavam ja palju parem kui see kava. Isegi plakati osa oli niimoodi kahe lehe peal et seina peale seda yhes tykis panna ei saaks.

  Ma pean seda klassikalise muusika kontserdi asja uurima. Jube tore oleks kui meil ka siin midagi selle laadi oleks kuna me Petega hirmsati tahame Gretat just paris klassikalise muusika kotserdile viia. Kontserte on kyll siin ysna laias valikus aga paris taiskasvanu te omale on natuke imelik teda kaasa vedada ja jalle palju raha maksta ja siis seal vaid natuke sellest ajast olla. Laste oma sel puhul oleks ideaalne

  Me lihtsalt tahaks talle give a tast of erinevatest asjadest ja selleks tema ealisele 30 min taitsa piisab.

  Me tegelikult kaisime sel nadalalopul yhel kontserdil millest mul on plaan eraldi sissekanne teha . Gretale see HIRMSASTI meeldis.

  ReplyDelete
 5. Barbican teeb lastele kontsterte. Need pidavat vaga head olema, vt naiteks http://www.barbican.org.uk/theatre/event-detail.asp?ID=10276 Pileteid saada on aga nats keeruline, helistades on vist kergem... veebis koik kuupaevad mis ma olen proovinud on valja muudud ja enam ei viitsi edasi tagasi klikkida...

  ReplyDelete
 6. Barbican kontsertid on, nagu ma aru saan, alates 7 aastastele lastele.
  Ma leidsin sellise koha
  http://www.lmaorchestra.com/ nende konterdid on lastele 4-12 aastat ja neid korraldatakse St Martin in the Field. Ma olen seal mitu korda ise kontsertitel kainud ja mulle on meeldinud. Just helistasin neile ja nad ytlesid et see on taitsa ok kui laps on veel alla 2ne ja et pileteid ka on veel saadaval. (kontserdid kestavad alla tunni 45- 50 min).

  ReplyDelete
 7. Alla 5stele on sellised uritused:

  http://lso.co.uk/detailedeventinfo&detailid=5190&showdetailstype=event

  ReplyDelete
 8. Huvitav, millal Pepa ära keelatakse, sest solvab äkki moslemeid.

  ReplyDelete
 9. Pagulane, ara sa hakka siin midagi ohutama ja mingit uut kampaaniat alustama ;)
  See oleks ju meile taielik katastroof kui peppa poranda alla laheks.

  ReplyDelete
 10. LJB, thanks selle lingi eest. ma ei tea kuidas ma seda ise sealt ei leidnud. Selliste asjade parast tahaks kyll Londonis elada. Kahju et see nadalalopul ei ole kuna mina yksinda Gretaga Londonisse minekut kyll ette ei vota aga ma arvan et meid juba rahuldab St Martin on the Field kontserdid. Eks kunagi tulevikus kui Greta vanem on siis saab ehk ka see ara proovitud.

  ReplyDelete
 11. Ega ma ise poleks selle peale tulnud, aga tänases daily mailis on lugu, kuidas Early Learning Centre notsu müügist ära võttis just samal põhjusel. Traagiline.

  ReplyDelete
 12. Lugesin kah just seda artiklit ja suu jai lahti.
  Naerma aga ajasid lopu laused
  A spokesman for the Early Learning Centre said: ‘We have taken the decision to reinstate the pigs ...

  Customers have been told they can apply for their missing pigs through the store’s website.

  Siin Inglismaal juba igav ei hakka....

  ReplyDelete