Friday, 22 October 2010

SPAGETTI RALLY

Juba on küsitud et kuhu on sissekanded kadunud? Ma jälle tahaks teada kuhu aeg on kadunud?
Mul oli igasuguseid plaane tänaseks päevaks ja õhtuks aga veetsin kogu päeva ainult suure südamepahasuse, külmavärinate ja kondivalu all. Ma ei tea mis toimub?
Eile öösel ärkasin kell 3 selle peale et Greta oksendas. Ta meil ei ole üldse selline oksendaja aga seekord oli ta kohe korralikult spagettidega kaetud kui ma teda päästma läksin. Ma ei tea kuidas see oli õnnestunud aga osa spagette olid ta juustesse nii kinni jäänud et ma peaaegu juba mõtlesin need sealt kääridega välja lõigata. Õnneks siiski väike peapesu lahendas probleemi ja suurem osa ülejäänud purskest oli riietel...ja padjal, nagu hommikul välja tuli.

Siis kui ma teda seal küürisin hakkas mul endal vaikselt pilt eest ära minema. Pete loomulikult ei kuulnud midagi ka sellest hoolimatta et tuled igal pool põlema olid pandud. Mul läks süda nii pahaks et ma ei teadnud mida peale hakata. Nurofeniga seda ju ära võtta ei saa. Oksendama ei ajanud ja kõhus valu ka ei olnud ja kõhtlahti ka ei olnud. Ma olen vist 2 korda elus ainult oksendanud nii et ei olnud ime ka. Greta tuhendas ennast veel natuke mingi 30 min pärast ja siis jäi minuga suurde voodisse norinal magama ise mmind pidevalt jalgadega pähe toksides.
Ning minul aina keeras sees ja kondid valutasid nii mis hirmus.

Kahtlustasin toidumürgitust. Käisime eile õhtul väljas söömas ja ehk oli siis toidul midagi viga. Teist pidi jälle kõik me kolm sõime erinevat toitu nii et ma ei tea kas see oleks võimalik.
Samas jälle võis Greta ka oksendada kuna ma hakkasin talle andma soya piima (See juba omaette teema) ja kuigi ta alguses kahel korral jõi seda lausa hea meelega siis näiteks täna õhtul ajas juba väike lonks teda öökima....ning mis minul siis viga oleks kui temal on tegemist piimaga?

Ma nii loodan et homseks on see kõik vaid paha unenägu. Ma ei ole juba pikka aega ennast nii halvasti tundnud. tavaliselt kui olen haige siis on ikka tegemist põsekoopa põletikuga mida ma ka pole tegelikult põdenud hullul moel peale seda kui lõpetasin piimatooted.

Homme on ju Peppa Pig kino päev. Tundub et kõige suuremal Peppa fännil (loe minul) jääb sinna minematta :(

2 comments:

  1. oi oi :( Loodan, et saate paremaks (ning et ka Peppa saaks nähtud)

    ReplyDelete
  2. Paistab, et miski viirus lahti. Mul oli tydrukul kolmap2eval peavalu ja palavik, oksendas 6htul oma sojapiimajoogi v2lja (vahest ta joob seda liiga kiiresti ja siis sama tulemus). 6nneks palavik l2ks 2ra nii 24h ja rohkem ei oksendanud ka. Peavalu juures kaebas, et terve n2gu valutab.

    ReplyDelete